Služebnice lásky opustily silnice.

I ty nejotrlejší vyznavačky nejstaršího řemesla na světě to kvůli koronaviru zabalily a sedí doma. Nejsou kšefty.  Zavřené hranice je vyhnaly z jejich štaflů, na kterých lemují okolí dálnice D6, což je hlavní tepna do sousedního Německa. 
Služebnice lásky vyklidily i své štafly u hlavních silnic a na parkovištích. Tato místa vždy lemují prostitutky čekající na kšefty. Dnes tam nepotkáte jedinou.

Tuto situaci potvrzuje nepřímo i strážník městské policie. „Abych pravdu řekl, v rámci koronaviru teď řeším úplně jiné věci než prostituci. Proti té samozřejmě město bojuje vyhláškou. U hlavních silnic v normálním období postává většinou kolem pěti prostitutek,“ uvádí strážník, který většinou na oznámení jezdil problémy s lehkými ženami ještě donedávna řešit.

Jedna z bývalých prostitutek se svěřila, že kšeftů ubývá už dlouhou dobu a šířící se nákaza špatnou situaci vystupňovala. „Na trase to je čím dál horší. Každá z holek má většinou své klienty a těch náhodných bylo míň a míň. Šla jsem proto do jednoho z night klubů, ale už jsem před časem skončila i tam. Teď nedělám nic, jsem na pracáku,“ říká bývalá prostitutka s tím, že její bývalé kolegyně šířící se nákaza řádně vyděsila.