Helax

Pořad:

Večerní Freestyle

Právě vysílá:

Aleš Brůna

Udělej si selfie s Helax broukem a vyhraj volňas na Pepino Mise Helax 25!

Pravidla soutěže:

Možná sis všiml, že ve Forum Nová Karolina stojí Brouk, našlapaná helaxácká kára u které se stačí vyfotit na Facebook, označit Radio Helax 937 a my každý den vylosujeme jednoho, kdo půjde na tuto párty zadara, a to chceš!

Upozornění! Pokud se do soutěže zapojíte, automaticky souhlasíte s pravidly GDPR a můžeme vaši soutěžní fotku použít na našich sociálních sítích.

PEPINO MISE HELAX 25: https://www.facebook.com/events/1998787707083905/

Vyhraj lístky na Beats for Love! Sleduj Instagram @helax937!

Největší taneční festival ve střední Evropě se nezadržitelně blíží, a hádej co - ty můžeš jít zadarmo! Máme pro vás totiž nálož lístků, které vám rozdáme jen tak, a to prostřednictvím našeho instagramu @helax937!

A dokonce ti je Helax károu přivezeme až pod nos! Naše auto se může s lístky na Beats for Love objevit kdekoliv v Moravskoslezském kraji - Nový Jičín? Opava? Ostrava? Karviná? Havířov nebo Frydek-Místek? Buď ve střehu, třeba přijedem právě k tobě! To se dozvíš až na poslední chvíli na instagramu @helax937, a pak už je to jednoduché - kdo si pro lístky dřiv přijde (nebo spíš doběhne), ten jde zadarmo!

Vyhraj lupeny na Slavnosti Pivovaru Ostravaru!

Každoroční Slavnosti Pivovaru Ostravar se i letos nezadržitelně blíží! Chceš jít zadara? Tak od pondělí 10.6. poslouchej Dopolední freestyle s Javorem (9-12h) nebo Hafo Kruté Odpolko (14-17h) a dovolej se jako první na signál!

Jirka Javor Javorský ti poté pustí soutěžní nahrávku, takže poslouchej bedlivě a uhodni, kolikrát zazní otevření lahváče. Pokud se trefíš, dva lupeny jsou tvoje!

A pozor, to není všechno, s lístkem na Slavnosti Pivovaru Ostravar máš taky 100 Kč slevu na Pepino Misi Helax 25! Ta se koná hned po Slavnostech Ostravaru, dokonce je zajištěna i doprava z místa na místo!

Hledáme výjimečnou studentku, která chce vyhrát 100 000 Kč!

Jsi studentka starší 18ti let? Vynikáš ve svém oboru? Pracuješ na nějakém zajímavém projektu? Studuješ na škole v Moravskosleszkém kraji?

V tom případě máš možnost vyhrát neuvěřitelných 100 000 Kč na osobní rozvoj!

Proto neváhej a zaregistruj se zde!: http://www.ladybusiness.cz/

Nebo snad znáš někoho takového? V tom případě ho nominuj na http://www.ladybusiness.cz/.

 

Vyhraj volňas na Pepino Mise Helax 25!

Už je to tady kamarádi! Uběhlo to jako voda a Helax slaví neuvěřitelných 25 let!

To znamená jenom jedinou věc - velkoulepá legendární párty, na které nesmíš chybět! A jak už to u nás bývá zvykem - dostaneme tě tam zadarmo !
Stačí poslouchat vysílání Rádia Helax 937, protože v každém pořadu soutěžíme každý den o 1 volňas!

Takovou akci si nesmíš nechat ujít, tak neváhej, poslouchej vysílání a vyhraj volňas zadara!

Pepino Mise Helax 25 - PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!

Jak jistě víte, letos slaví Helax 25 let, a proto se blíží velkolepá akce, která se zapíše do historie! Proto si rozhodně udělej volno 22.6., kdy to společně v DOVu pořádně rozjedeme! 

Na této akci nesmíte chybět, proto si už teď zajistěte vlastní lístek! Právě jsme totiž oficiálně otevřeli předprodej vstupenek!

Tak neváhej a kupuj, než bude pozdě! 

PŘEDPRODEJ ZDE