Epidemie koronaviru má svou módní ikonu, Slovenskou prezidentku.

Nošení roušek se stává nejen nutnou prevencí v karanténě, ale také každodenní součástí našich životů. Proto je jasné, že i tak utilitární předmět, jako je ústenka, podlehne módním trendům. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je v tomhle ohledu trendsetterem. Obdiv si získala na sociálních sítích i v zahraničních médiích.

 

Ani koronavirus nezastaví slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou, aby byla nejen velmi výkonná ve své funkci, ale také stylová. Její ústenky jsou v posledních dnech perfektně sladěné s oblečením, za což sklízí obdiv na Instagramu, ale mimo jiné i na populárním americkém webu Huffington Post.

 

Rostoucí pandemie Covid-19 ale zamíchala s našimi osobními životy. Rouška je najednou bezpodmínečnou součástí veřejného života. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová si s takovým úkolem poradila s grácií sobě vlastní.

 

Při jmenování nové vlády si oblékla nejen model od slovenské návrhářky Jany Kuzmové, ale také ústenku ve stejné barvě. Web Huffington Post pak komentoval, že zatímco většina z nás se může spolehnout na home office a pohodlí, slovenská prezidentka takovou možnost nemá, a přesto vypadá i v časech koronaviru naprosto fantasticky. Sociální sítě kvitují tento názor, a dokonce označují političku za stylovou ikonu.