Pořad:

Jounas a Marssy na Helaxu

Právě vysílá:

Jounas a Marssy

DJ Lowa

Je několikanásobný DJ šampion a jako urban DJ hraje styly od RNB, hip-hopu, funky, drum and bassu až po aktuální taneční hudbu, a to hlavně s využitím remixů, mashupů či bootlegů. Své sety obohacuje scratchingem a dalšími DJ technikami. Vystupuje v klubech, na festivalech, VIP večírcích (Tesco Central Europe, DHL, GE Money Bank, ...) a live shows. Je rezidentním DJem klubu Modrá Nudle na proslulé ostravské Stodolní ulici. V minulosti si zahrál po boku světových hvězd (Dilated People, Busta Rhymes nebo Delinquent Habits), nahradil DJe legendy Onyx při jejich koncertech v ČR a reprezentoval Českou republiku na evropských a světových soutěžích IDA a DMC. 

https://www.facebook.com/djlowa
https://www.instagram.com/djlowa
http://www.djlowa.com​

DJ Marthy

Urban DJ zaměřující se na hudební styly ( BASS, TRAP, HIP HOP, GHETTO FUNK, BREAK BEAT, DUBSTEP, HOUSE, MASHUPS). Se svým technickým DJingem, scratchováním a neotřelým hudebním live hraním procestoval celou ČR i SK. Je zván na největší festivaly v ČR (Beats For Love, Colors of Ostrava).Kromě djingu se v dnešní době soustředí na nové projekty, produkci a svůj brand. Předskakoval před interprety: DJ ROCKY ROCK - THE BLACK EYED PEAS (USA) / VINNIE PAZ (USA) / ILL BILL (USA) / PHAROAHE / MONCH (USA) / AFU-RA (USA) / MAJK SPIRIT (SK) / KALI (SK)...
 

DJane Marssy

Moderátorka a Djane s bohatou zkušeností, působící na rádiu Helax již 10 let. Dokáže dát akci pořádný šmrnc, pozitivní dávku emocí a přívádí k varu každé beatem tepající tělo!

Hrála například na největších festivalech v ČR (Beats For Love, Colours of Ostrava). Hraje aktuální taneční hudbu, EDM a Future house.

https://www.facebook.com/Marssy1

https://www.instagram.com/marssy_marssynka/

 
 
 

DJ Necroz

Přední Ostravský DJ hrající od roku 2003 směsici Hip Hopu, R'n'b, Funky a Ghetto Funku. Má raději klubovou atmosféru, ale potkáte ho na i předních festivalech v České a Slovenské republice (Beats For Love, Hip Hop Žije, Hip Hop Kemp, Uprising, Colours Of Ostrava...).
Stál s kapelou Safari za vydáním několika alb a zaskakuje jako DJ i v jiných
hudebních projektech.
Předskakoval před interprety jako jsou: Onyx, Stereo MC's, Dope D.O.D., A-Skillz, Featurecast, Deliquent Habits, Afu-ra, Kontrafakt, PSH...
Můžete ho pravidelně slyšet každé úterý mezi 20-22h v pořadu Make Some Noise na Rádiu Helax.


https://www.facebook.com/davidnecroz.fabian
https://beta.mixcloud.com/davidnecrozfabian/                                          

DJ Jirka Javorský 

DJ & moderator na Radiu Helax 93,7 FM. House, Latino, Elektro a vsechny dalsi druhy DOBRE tanecni hudby. Ucastnik dvou rocniku Mistrovstvi CR v mixovani, pri druhe ucasti se umistil na 3. miste. Od malych akci v klubech az po velke venkovni parby. Na jedne stage spolecne s DJ Antoine & MC Roby Rob, Shaun Baker, Micha Moore, LayDee Jane, Topmodelz, Leonid Rudenko, Kalwi & Remi, Jean Paul, DJ Turda, Ales Bruna, Player & Remady.

DJ Jakub Fuciman

Statný ogar z Beskyd, s pevným stiskem, jistou muškou, a výborným uchem. To je Jakub Fuciman, DJ nastupující generace. Hostující DJ ve většině tanečních klubů regionu, občas v Praze a občas třeba Salzburg.

DJ Cou-D

DJ & moderátor Radia Helax 93,7 FM. Více než 20 let v nejrenomovanějších i méně renomovaných klubech v ČR za mixem (ROXY, SASAZU, FABRIC…). Hrál po boku mj. DJ Tonka,  DJ Antoine. Promotér klubových nocí BASSNIGHT a akcí v DOV, rezidentní DJ klubu KRAVÍN, festivaly Colours of Ostrava, Beats 4 Love. Jeho rádiové pořady mj. HELL PÁRTY, nyní DRAJF – start víkendu, každý pátek v 19:00 na 93,7 společně s Martinem Streedem. Striktní pravidlo: Ve správný čas, na správném místě, s ne blbou muzikou a pro lidi.

DJ Martin Streed

Ostravský patriot, DJ, speaker rádia Helax, zakladatel Playa DJ Crew a promotér, Připravoval taneční speciály Kissmania, kultovní Hell Party, nyní aktuálně Drajf Night společně s DJ Cou-d a to každý pátek večer na Helaxu. Organizoval Sun of Ostrava, hrál na festivalech Creamfields, Hradhouse, Pleasure Island, Colours of Ostrava a je spolupořadatelem největšího tanečního svátku v České republice - festivalu Beats for Love. Za dvacet let navštívil stovky klubů v ČR, na Slovensku a v Polsku. "Nej" zážitek za mixem: Support Armina van Buurena v ČEZ aréně pro 10 000 partypeople. Hraje electro, EDM, techhouse.

https://www.facebook.com/martin.s.klimanek

https://www.mixcloud.com/PLAYAcz/

DJ Aleš Brůna

Za ty roky hrál všude, taky všude byl a všechno zná a hraje vše...mixuje české se slovenskými, rockové s housem a do toho i zpívá...a pořád ho to baví!!!

www.mixcloud.com/alesbruna9/

 

DJ Srp

Dj a Producent „Srp“ aka „HardCast3“ je ostřílený profesionál, který své gramofonové desky protáčí už od roku 2001.

K jeho nejoblíbenějším žánrům patří klasický House od škály Deep/Tech až Techno.

Řadí se spíš mezi nekomerční DJ´s a proto jej znáte spíš z Underground scény, nežli z běžných diskoték. Každopádně muziku-milující i napříč všem žánrům, takže když to má melodii, líbí se mu všechno! 

www.instagram.com/DJSrp/

 

DJ Hlavkus

DJ a moderátor pořadu OneZoo Radioshow na rádiu Helax. Ve svých setech si zakládá na originalitě a spojování zdánlivě nespojitelných žánrů. Za pětiletou kariéru si zahrál v desitkách klubů nejen v Moravskoslezském kraji, ale i na několika ročnícíh festivalu Beats for Love a Majálesu. Support kromě spoustě českých jmen dělal světovým špičkám jako například Jaggs, Kill the Buzz, Skytech, I.Got.U nebo Tom Staar.

Facebook: https://facebook.com/hlavkus

Instagram: http://instagram.com/hlavkus

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/hlavkus/

Email: hlavkus@gmail.com