Helax

Pořad:

Víkend na Helaxu

Právě vysílá:

Terka Pufferka

SOUTĚŽ - My máme hlad !!!

Rádio Helax a vakuovanajidla.cz vás budou každý den krmit čerstvě uvařeným a vakuovaným jídlem. Registrujte se ve formuláři níže a vyberte si pět jídel na vakuovanajidla.cz, na které máte největší chuť.

Od pondělí 11. května budeme každý den dopoledne volat jednomu z vás a ten jako první musí říct heslo "vakuovaná jídla jsou nejlepší, v lednici dlouho vydrží". Pak už se jen moderátor zeptá, jaké jste si vybrali dobroty a ty vám dovezeme. Tak vybírejte na vakuovanajidla.cz a registrujte se!!! Soutěž potrvá až do 5. června. 

Chorvatsko umožnilo Čechům cestovat bez omezení. Cesta k moři je volná.

Chorvatská vláda rozhodla, že s okamžitou platností umožňuje občanům deseti zemí EU včetně Česka přicestovat do země jako před epidemií, řekl český velvyslanec v Záhřebu Vladimír Zavázal. S rouškou tu potkáte jen minimum lidí a budete vypadat divně, když s ní vstoupíte do restaurace. Na pláži by měl být ručník od druhého minimálně 1,5 metru, je to trochu úsměvné, nedokážu si to představit, dodává.

Turisté budou mít atraktivity v Moravskoslezském kraji zdarma

Moravskoslezský kraj chce oživit cestovní ruch, který v uplynulých týdnech paralyzovala pandemie. Kraj připravuje projekt, který prodlouží turistickou sezónu až do konce října a naláká do regionu více návštěvníků. Několik desítek turistických atraktivit v regionu bude v září a v říjnu zdarma.

„Podle propočtů by v kraji turisté v minulých dvou měsících v hotelech, penzionech nebo třeba kempech utratili 1,2 miliardy korun. Veřejné rozpočty tak během března a dubna přišly asi o 492 milionů. 

sKORO NA mizině - Profík (2. epizoda)

2. díl seriálu sKORO NA MIZINĚ je na světě. Režisér Vladimír Skórka opět řádil na place divadla Mír. Krom Třech tygrů do celého děje dost razantně vstoupí Jiří Langmajer a v tomto díle dokonce najdete i našeho Tobiho.

Tak se hezky bavte!!!

Helax podcast vol. 1 s Tobim

Podcasty aktuálně frčí a ani helax nemůže být pozadu. Připravili jsme pro vás seriál rozhovorů, kde naše hosty rozhodně nebudeme šetřit. Premiérový díl je opravdu velmi pikantní, protože jej odstartoval největší divoch našeho teamu a tím je Tobi. 

Chcete vědět jaký je život ostravské rockové hvězdy, jaké jsou jeho hříchy, proč jej vyhodili z Evropy 2, jak jeho kapela soupeřila s kapelou Kryštof a víte, že měl svůj vlastní pořad na České televizi? Tak sledujte následující podcast!!!

Tohle je fakt něco, to tě zaručeně pobaví... čičiči

Podívej se na sestřih zábavných situací,

ve kterých jsou hlavními hrdinkami kočky.

Toto video tě zaručeně pobaví... 

V polovině května začne stavba obchvatu Karviné

V druhé polovině května se zahájí výstavba obchvatu Karviné. Stavba přijde bez DPH na téměř 900 milionů korun. Po obchvatu, který má ulevit od automobilové dopravy centru města, se má začít jezdit na konci roku 2022.


Stavební práce na obchvatu Karviné začnou současně v celém téměř tříkilometrovém úseku. „Začneme sanační vrstvou, která bude sloužit pro následné provádění geodrénů. Pak nás čeká zakládání ocelobetonového mostu přes řeku Olši, přeložka vodního příkopu, přeložky plynu a vedení vysokého napětí,“ řekl stavbyvedoucí Pavel Brumek.

Stavba je rozdělena do navazujících fází. Výstavba mostu přes řeku Olši začne letos na podzim.

25.5.2020 se bude opět povolovat !!!

Blíží se další vlna rozvolňování mimořádných opatření.

Pokud nedojde ke zhoršení epidemiologické situace, bude se 25.5.2020 opět rozvolňovat.

 

Zde je přehled:

 

Restaurace a Kavárny

  • otevření vnitřních prostor barů a stravovacích služeb

 

OC Breda and Weinstein má opět otevřeno

OC Breda and Weinstein v Opavě má otevřeno.

Při této příležitosti vyhlašujeme soutěž o VOUCHERY v hodnotě 6.000 Kč.

3 poslední komentáře vyhrávají!!!

Koukni na video, jak Tobi aka Jarmilka uklidila celé obchodní centrum.

Komentuj a vyhrávej zde.

„Rozdávačka s Géčkem“

Od pondělí 11.5. 2020 do středy 13.5. 2020

rozdává rádio Helax poukazy v hodnotě 200 Kč do obchodního centra Géčko Ostrava.

Rozdáváme poukazy v celkové hodnotě 70.000Kč.

Každou hodinu se dozvíš, kde zrovna rozdáváme, tak poslouchej 93,7 a buď ve střehu.

 

Podmínky získání poukazu:

- Poslouchej 93,7, a dozvíš se, kde se zrovna nachází Helax kára.

- Přijď si k naší Helax káře a řekni si o poukaz.

 

Dolní Vítkovice přichází s prvním autokinem v Ostravě!

Klasické autokino v atraktivním prostředí Dolních Vítkovic v srdci Ostravy. Spojení
filmové romantiky s krásou industriální památky je určitě správnou volbou pro kulturní
zážitek. To vše z pohodlí a bezpečí Vašeho automobilu.

Dost jsme seděli doma a je potřeba zážitky začít zase sdílet, mít ten pocit, že v jeden
okamžik v tom nejsme sami.

Začínáme promítáním filmů, ale plánujeme v průběhu programu přinést i další
zpestření. Vše záleží na tom, jak moc nás podpoříte. Tak vybírejte z programu a my
se na Vás těšíme.

SOUTĚŽ o volný vstup na koncert pro auta - MIRAI

Jelikož se první koncert MIARI bleskově vyprodal, byl pro vás připraven druhý termín.

Druhý koncert se koná 16. května a u této příležitosti rozdáváme na rádiu Helax volné vstupy.

 

Výherce získává volný vjezd pro svého čtyřkolového miláčka + volný vstup pro posádku v autě.

 

7 věcí, které moudrá žena na muži nevyžaduje.

Mnoho žen má jakýsi apriorní pocit, že muž je jim čímsi povinen. Že jsou zkrátka věci, které se od něj jaksi už automaticky očekávají. Důsledkem podobného přístupu často bývá ztráta vzájemné důvěry a úcty. Někdy i rozpad vztahu samotného. Plné pochopení škodlivosti takové filosofie ženy často osvítí až když je pozdě.

Co moudrá žena nevyžaduje:

1. Je samostatná, má svou práci a nežádá, aby ji muž živil.

Parodie - dělám roušky (videoklip)

V Česku do nedávna platil nedostatek ochranných roušek a masek, mezi lidmi se tak hojně sdíleli video-návody, jak si roušku mohou sami ušít. Stovky dobrovolníků v celé republice šijí ze zbytků látek pro zdravotní sestry, seniory nebo onkologické pacienty.

To inspirovalo Libora Černého k vytvoření parodie songu, ketrý všichni dobře známe: "Dělám stojky" od Bereniky Kohoutové.

V novém podání se zpívaný videoklip jmenuje "Dělám roušky - Korona parodie"

 

Je tady šance! Letos možná budeme moci odjet na dovolenou do Chorvatska

Slunné pláže, historická města a speciality středomořské kuchyně přilákají do Chorvatska každý rok stovky tisíc Čechů. Letošní letní sezonu ale brzdí koronavirová pandemie. Přesto se Češi do své oblíbené přímořské destinace nejspíš přece jen dostanou. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) uvedl, že by mělo být možné vycestovat do vybraných zemí, kde je nízké riziko nákazy. Ve hře jsou jednání s Chorvatskem či se Slovenskem.

Země na jadranském pobřeží, pro kterou příjmy z turistického ruchu hrají zásadní roli, zvažuje možnost otevřít na léto koridor pro zdravé turisty. Před cestou k moři by podstoupili test na koronavirus a po návratu by nemuseli do karantény.

Večerní Freestyle s Alešem Brůnou

Tenhle pořad zaručeně rozvibruje tvoje repro. Večerní freestyle s Alešem Brůnou. Dvě hodiny aktuální top fresh muziky v živém mixu. Aleš je špičkový DJ, takže nečekej žádné šméčko. Pondělí až čtvrtek od 18:00 na Helaxu.

Aktuální mixované sety od Aleše Brůny ! Poslouchej LIVE nebo čekuj odkazy k poslechu a stažení !

Archív všech mixů:                                

www.mixcloud.com/alesbruna9/

Odkaz ke stažení Freestyle mix 26.5.20:               

​​https://www3.zippyshare.com/v/lyZAAAGw/file.html

Video Soutěž - U nás doma to žije

Rádio Helax a Avion Shopping Park má pro vás soutěž o poukázky na nákupy v hodnotě 5000, 3000 a 1000 Kč. Pokud jste kreativní rodinka a máte skvělé nápady? Tak nám pošlete video, jak doma trávíte karanténu. Videa posílejte na email soutez@helax.cz a my je zveřejníme zde na webu a taky na facebooku rádia Helax.

Rádiová porota zasedne a vybere tři nejlepší videa, která získají následující ceny:

1. místo poukázka na nákup v hodnotě 5000 Kč

2. místo poukázka na nákup v hodnotě 3000 Kč

3. místo poukázka na nákup v hodnotě 1000 Kč

Uzávěrka soutěže je 21.4. ve 20:00. Video nejspíše budete muset poslat, kvůli jeho velikosti, přes úschovnu nebo jiné úložiště.

Wu-chan je město, o kterém jsme před Covid-19 nic nevěděli.

Wu-chan je hlavní město čínské provincie Chu-pej a nejlidnatější město ve střední Číně. Město vzniklo spojením tři měst v roce 1927, dnes má rozlohu 8467,11 km² a žije zde 6,7 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti 10,2 milionu. Město se nachází u soutoku řek Jang-c’-ťiang a Chan-ťiang.

Podívejte se, jak to tam vypadá:

Svlečená dívka si stoupne před svého partnera a natáčí jeho reakci.

Internetem koluje nová výzva "Boyfriendchallenge"

O co ve výzvě jde?

Přítelkyně nečekaně vstoupí do pokoje nahá před svého partnera a čeká na jeho reakci. Celou tuto situaci si natáčí na video. Jak bude nic netušící partner reagovat? Podívejte se na video.

Vědci dokázali, že ženy by měly pít šampaňské každý den!


Víte, že uzávěrky, neustálé kilometrové dopravní zácpy a nevyhnutelné domácí problémy vás mohou přivést k extrémnímu nervovému vyčerpání?

Zkuste si vypít sklenku dobrého šampaňského, radí vědci z Madridu.

Podle Institutu pro výzkum potravin v Madridu zvyšuje pití šumivého nápoje obranyschopnost těla proti neurofyziologickým onemocněním souvisejícím s věkem a pomáhá vyrovnat se se stresem.

V Ostravě se vyvinul reaktorový filtr, díky kterému se lépe dýchá.

Vědecký tým z Centra pokročilých inovačních technologií Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava (CPIT VŠB-TUO) vyvinul a otestoval nový filtr do masek a polomasek. Reaktorový filtr Subveco může zjednodušit práci zdravotníkům, hasičům či policistům a navíc ušetřit peníze. Firma Brano v Hradci nad Moravicí už chystá sériovou výrobu masky.
 
Oproti rouškám, které fungují jako zábrana nepropouštějící vzduch a hůř se pod nimi dýchá, reaktorový filtr vzduch vydezinfikuje a propustí. „Pod pojmem reaktor si můžete představit nějaké záření, kterým dezinfikujeme vzduch, ten je pak naprosto čistý. Reaktor je ve filtru, který se našroubuje na jakoukoliv masku,“ popsal vedoucí projektu Roman Fojtík

TOMORROWLAND 2020 je zrušen!


Tomorrowland 2020 se neuskuteční. Objevila se oficiální zpráva od pořadatelů tohoto gigantického festivalu o tom, že se celý festival posouvá. Níže si dovolujeme uvést přímé vyjádření od organizátorů:

Vážení fanoušci,
People of Tomorrow je velká, živá a vřelá globální komunita a to již více než 15 let. Sdílíme stejnou vášeň: posloucháme skvělou hudbu, objevujeme velkolepá místa, tvoříme nová přátelství s lidmi z celého světa, užíváme si života naplno a staráme se o sebe jako jednu velkou rodinu. To nás dělá jedinečnými. To z nás dělá ty lidi, kterými jsme v každodenním životě. A jsme to i my, kdo dokáže společně překonat největší výzvy.

 

Kdy se co otevře?

Vláda na úterní tiskové konferenci představila předpokládaný scénář postupného uvolňování opatření. Víme, kdy se co otevře.

 
Pondělí 20. dubna

  • - farmářské trhy (Na trzích nebudou smět farmáři prodávat občerstvení, které je určené k okamžité konzumaci. U každého stánku bude muset být dezinfekce na ruce, stánky budou muset být od sebe dostatečně vzdálené.)
  • - řemesla s provozovnami
  • - autobazary a autosalony
  • - tréninkové prostory pro profesionály
  • - svatby do deseti lidí

Kompenzace OSVČ – Jak vyplnit žádost?

Dne 9. 4. 2020 schválil Senát návrh zákon o kompenzačním bonusu v souvislosti s krizovými opatřeními v souvislosti s výskytem koronaviru SARS CoV-2. Žádost můžete podat prostřednictvím interaktivního formuláře.

Jak doručit žádost finanční správě?
První a nejjednodušší možnost je odeslání emailu na zveřejněnou e-mailovou adresu finančního úřadu místně příslušného ke správě Vaší daně z příjmů. Postup je následující:

 

Helax Korona Kurýr - Zachraňte a věnujte jídlo

Máte plné lednice zásob a vaše restaurace je zavřená nebo funguje pouze částečně? Už teď víte, že vaše suroviny přijdou nazmar? Dejte nám vědět na email helax@helax.cz a my vaše jídlo rozvezeme tam, kde je právě potřebné.

Pracujete 24 hodin denně a nemáte vůbec pomyšlení na to, kdy a jak se najíte? Jste policisté, záchranáři, hasiči nebo jiný člen záchranné složky? Nebo jste senior, pro kterého je problém si dojít nakoupit? Případně znáte místo či osobu, kterému by dovážka jídla zdarma usnadnila život? Tak nám také napište na email helax@helax.cz.

OSVČ nebudou muset dokládat pokles příjmů.

Ministryně financí uvedla, že se podmínky příspěvku 25 tisíc korun pro OSVČ změní a že OSVČ nebudou muset dokládat pokles tržeb, jak se původně plánovalo.


Podpora 25 000 má být tak nakonec určena pro všechny OSVČ, které začaly podnikat před 12. březnem, tedy před datem, kdy vláda vyhlásila nouzový stav. Jedinou výjimkou mají být OSVČ, které mají souběh se zaměstnáním. Přečtěte si, jak se změnily podmínky programu Pětadvacítka.

 

Na koledování zapomeňte, kvůli opatřením nebude možné.

Lidé letos nebudou moci na Velikonoce koledovat, ani si například připíjet se sousedy, sdělil v pondělí ministr vnitra Jan Hamáček. Aktuální vládní nařízení kvůli novému typu koronaviru to totiž nedovolují. Omezení pohybu platí od 12. března, k rozvolňování opatření musí podle ministra Česko přistupovat opatrně.
 

V Moravskoslezském kraji je 456 nakažených COVID-19. Tři lidé se vyléčili.

Ministerstvo zdravotnictví uvádí na svém webu k dnešnímu ránu 456 nakažených. 

Ve statistice Krajské hygienické stanice Ostrava jsou zahrnutí jen pozitivně testovaní na území kraje.

Ministerstvo do ní započítává všechny obyvatele s trvalým bydlištěm v kraji, i když momentálně žijí někde jinde.

Podle údajů ministerstva zdravotnictví v Moravskoslezském kraji zemřelo v souvislosti s koronavirem celkem pět lidí. Čtyři byli dle ministerstva ve věku nad 60 let, jeden člověk byl ve věku do 49 let.

Fakultní nemocnice Ostrava nedovolí otcům být u porodu.

Fakultní nemocnice Ostrava až do odvolání nedovolí otcům být při porodu v této nemocnici.

"Na základě včerejší informace o dvou lékařích z Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Fakultní nemocnice Ostrava, testovaných pozitivně na koronavirus, nařídil ředitel nemocnice s okamžitou platností až do vyšetření situace maximální omezení pohybu osob ve Fakultní nemocnici Ostrava," uvedla mluvčí nemocnice Petra Petlachová.

 

Češi v karanténě pijí více alkoholu!

Přestože vládní opatření uzavřela restaurace a bary, lidé podle odborníků holdují alkoholu více než předtím. Je to prý i logická reakce na současnou situaci, kdy se mnoho lidí obává budoucnosti.

Podle obchodních řetězců se lidé na dobu karantény předzásobili hlavně tvrdým alkoholem. V Tesku zaznamenali vyšší nárůst prodeje vodky a rumu. Prodej ostatního alkoholu změny nezaznamenal.

 

 

V Ostravě budou automaty na roušky, respirátory i dezinfekci

V deseti ostravských obvodech bude do týdne nainstalováno celkem jednadvacet automatů na zdravotnické potřeby. Lidé si budou moci za výhodnou cenu koupit roušku či nanoroušku, ochranné rukavice a dezinfekční gel či dokonce respirátor FFP2.

 

Čti více...

Jste zavření doma? Zde je návod, jak přežít.

Když už musíte společně trávit víc času než obvykle, lze docílit toho, abyste si s protějškem – nebo rovnou s celou rodinou – na nervy lezli co nejméně. A když naopak žijete sami a život, který se smrskl jen na cesty do práce a zpátky nebo na home office, vás drtí? Tohle všechno se dá zvládnout. Zkuste těchto pět pravidel, která platí pro všechny bez rozdílu.

Čti více...

Služebnice lásky opustily silnice.

I ty nejotrlejší vyznavačky nejstaršího řemesla na světě to kvůli koronaviru zabalily a sedí doma. Nejsou kšefty.  Zavřené hranice je vyhnaly z jejich štaflů, na kterých lemují okolí dálnice D6, což je hlavní tepna do sousedního Německa. 

Čti více ...

Zákaz kouření na veřejnosti. Rouška nesmí z obličeje

Pokud policie přistihne na veřejnosti kuřáka bez roušky či bez masky, může mu udělit až desetitisícovou pokutu.


Situace, kterou je možné vidět na veřejnosti každou chvíli: napřed se objeví dým, pak kuřák bez roušky. A ne všechny napadne za současné situace si roušku nasadit, když okolo nich někdo prochází. Přitom jim to přikazuje usnesení vlády, která zakazuje pohybovat se na veřejnosti bez šátku, roušky nebo respirátoru.

Čti více ...

Ostravští zdravotníci drží dobrou NÁLADU! Mrkněte, co natočili!

Pracovníci dostravských nemocnic nezapomínají, jak důležitá je dobrá nálada a humor i při takových situacích, jako je boj proti koronaviru. 

Mrkněte na video, kde se personál porodnice Městské nemocnice Ostrava inspiroval hasiši, policisty a záchranáři. 

Epidemie koronaviru má svou módní ikonu, Slovenskou prezidentku.

Nošení roušek se stává nejen nutnou prevencí v karanténě, ale také každodenní součástí našich životů. Proto je jasné, že i tak utilitární předmět, jako je ústenka, podlehne módním trendům. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je v tomhle ohledu trendsetterem. Obdiv si získala na sociálních sítích i v zahraničních médiích.

 

Čti více ...

Letoun Ruslan dnes přistál, dovezl tuny zdravotnického materiálu.

Ukrajinský letoun An-124 Ruslan přistál v noci v Pardubicích, přivezl další tuny zdravotnického materiálu z Číny určeného pro zvládání epidemie koronaviru. Vykládání se ujala asi stovka vojáků do asi dvacítky nákladních aut.

 

Čti více...

Sloni vypili sud s pálenkou a opilí usnuli v polích.

Stádo slonů, které vtrhlo do vesnice v provincii Jün-nan na jihu Číny, baví lidi na internetu. Celkem čtrnáct chobotnatců hledalo v osadě kukuřici a další potravu, po chvíli se však někteří začali chovat divně. Nezvládali rovnováhu, mávali choboty a nakonec vyčerpáním usnuli na čajové plantáži vedle vesnice. Obyvatelé následně zjistili, že jim sloni vypili sud podomácku vyrobené pálenky.

Čti více...

Surfujte zodpovědně a neplýtvejte daty, vyzývají úřady !!!

V aktuální koronavirové krizi, během níž se většina Evropy ocitla v karanténě nebo má silně omezeny možnosti pohybu ve veřejném prostranství, apelují úřady na to, aby lidé zodpovědně využívali připojení k internetu. Zodpovědné chování má být prevencí proti přetížení sítí, které by nás uvrhlo do ještě větší izolace.

 

Čti více...

Zaměstnanci by mohli dostat poukázky na dovolenou v Česku

Ministerstvo pro místní rozvoj plánuje pomoc firmám působícím v cestovním ruchu. Ke zmírnění dopadů koronaviru na podnikání v turismu se připravuje nástroj, jehož podstatou by byly takzvané rekreační vouchery pro zaměstnance i OSVČ. Zjednodušeně řečeno by se jednalo o poukázky na pobyty v Česku.

Čti více...

HELAX APPKA! Tu musíš mít!

Stáhněte si naší appku ať jsme ve spojení.. 

ONLINE poslech rádia přímo ve vašem zařízení!

Můžete nám napsat do studia, nahlásit a vyfotit autonehodu a k tomu informace o rádiu, soutěže, akce, aktuality a mnoho dalšího. Tak nečekej a stahuj! 

      

Klíčem proti koronaviru může být čokoláda, víno nebo čaj.

Vědci na celém světě intenzivně hledají účinný lék proti koronaviru. A jejich pozornost zaujala i jedna velmi zajímavá chemická sloučenina, která by mohla být lékem proti virům. Jmenuje se "taxifolin".  Neuvěříte, kde všude se vyskytuje: v červeném víně, zeleném čaji a dokonce i v čokoládě.

Čti více ...

VŠB-TUO ti přináší SOUTĚŽ o vstupy na Beats For Love!

Chystáš se na výšku? Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TU Ostrava má pro tebe studijní program MOBILNÍ TECHNOLOGIE.

O co jde? Koukni na video.

Navíc můžeš vyhrát 4 vstupenky na festival Beats For Love. Soutěžíme pouze na našem facebooku!! 

Netflix v Evropě dočasně snižuje kvalitu streamovaných videí.

Vedení streamovacího giganta nyní rozhodlo, že omezí kvalitu přehrávání s cílem snížit celkovou zátěž na globální internetovou síť. S tím se pojí poměrně velká zodpovědnost v době, kdy se stovky milionů lidí na kvalitu připojení spoléhají při komunikaci a získávání informací o vývoji koronavirové pandemie.

Čti více...

Mistrovství světa v hokeji 2020 se oficiálně ruší!

Rada Mezinárodní hokejové federace v sobotu odpoledne rozhodla, že se květnový hokejový šampionát ve Švýcarsku kvůli pandemii koronaviru oficiálně ruší.

Čti více...

Jsme první! Fakultní nemocnice Ostrava už používá rychlotesty!

Moravskoslezský kraj má první nemocnici s rychlotesty, pro testování pacientů na koronavirus.

Testy se provádí v odběrovém místě, kam pacienti přijedou autem, vjezdem z ulice K Myslivně. Výsledek je do 20min.

Čti více...

DĚKUJEME! Hasičský záchranný sbor ČR si udržuje náladu..

Situace je vážná, nikoliv však beznadějná! Hasičský záchranný sbor ČR natočil video pro odlehčení situace.

"Dodržujte hygienická opatření, používejte roušky a myjte si ruce, tak jako my. Má to smysl a spolu to zvládneme" vzkazují Hasiči.

Přečtěte si více...

Co byste měli vědět o KORONAVIRU?

Nová informační linka v souvislosti s koronavirem: 1212

V případě vážných zdravotních problémů či ohrožení života volejte linky 155 a 112.

Bondgirl Olga Kurylenko má KORONAVIRUS!

Herečka a modelka Olga Kurylenko má Koronavirus! Bývalá partnerak Daniela Cariga v bondove Quantum os Solace vzkazuje svým fanouškům: "Berte to vážně"

Holywoodská hvězda sdílela v neděli na svém instagramu zprávu o pozitivním testu.

Čtěte více v článku... 

Kvůli KORONAVIRU zkrácené prázdniny nebo opakování ročníku?

V úterních televizních novinách ministr školství Robert Plaga promluvil o situaci ve školství. 

Zatím není jasné na jak dlouho zůstanou školy zavřeny. Opatření je vyhlášeno na neurčito, ale minimálně to bude na dva týdny, kdy se vše vyhodnotí a případně protáhne dále. Protáhne se pak školní rok do letních prázdnin?

Čtěte více v celém článku...

DŮLEŽITÉ! Dodržujte Hygienu! Tobi a Marssy Vám ukážou jak na to!

Je potřebné dodržovat hygienu a proto jsme pro Vás natočili video, kde Vás Tobi a Marssy naučí, jak si správně umýt ruce! 

Zhlédněte celé video ať víte, jak na to!

Oteplení nepomůže! Američtí vědci VARUJÍ!

Šíření nákazy Koronaviru, neboli Sars-CoV-2, nezastavítí ani zvyšující se teploty jara. Američtí vědci tvrdí, že Koronavir bude kulminovat v létě. To koliduje s teorii vědců z virologické laboratoře berlínské nemocnice Charité, kde jsou přesvědčení o ústupu viru na jaře. 

Přečtěte si celý článek.. 

VYHRAJ voucher do McDonald's !!!

OPAVO !!! máme pro vás 3 vouchery na dobroty od McDonald's. A navíc Mekáč v Breda & Weinstein v Opavě slaví 1. narozeniny a proto si můžete dát v sobotu 14.března BIG MAC za 39 kaček v obou opavských Mekáčích!!!

Soutěž probíhá na našem FACEBOOKU!

MŮŽE ZA TO KORONAVIRUS! Vydání nového Playstation 5 OHROŽEN!

Ano, je to tak.. i takový fanoušek co má rád hry hrané na herní konzoli typu playstation, bude muset kvůli hrozbě koronaviru typu COVlD-19 zatlačit ne-jednu slzu. 

Čtěte více v celém článku..

Bezdomovec dostal po 5ti letech účes zdarma! Smekáme!!!

Neuvěřitelná přeměna, který se šíří po sociálních sítích! 

Turecký barber Anil Cakmak, udělal nejen dobrý skutek, ale velmi potěšil jednu duši tamního bezdomovce.

Více se dozvíte v článku...

Zveme Vás na RAINBOW RUN 2020 !!!

Tohle si nesmíš nechat ujít. Další ročník RAINBOW RUN se blíží! 

23.5.2020 to vypukne a ty musíš být u toho! 

Co Vás čeká ...? Přečti si více...
 

Poslouchej HELAX a vyhraj lístky na Sigalu!

SIGALA vyráží na světové turné a jednou ze zastávek bude i Česká republika, kdy 27. března zavítá do Ostravy.

Máme pro Vás jedinečnou možnost vyhrát lístky na tuto show. Poslouchejte odpolední vysílání Marssy a Tobiho nebo sleduj náš Facebook a Instagram.

POZOR SOUTĚŽ! Chceš si nakoupit za 2000Kč v Outlet Areně?

SUPER STŘEDY v Outlet Arena Moravia. Chcete vyhrát čtyři VOUCHERY za 2000 Kč na nákupy???

Tak sledujte video na našem FACEBOOKU a komentujte, protože poslední 4 komenty po zastavení soutěže vyhrávají!!! Soutěž zastavíme komentem STOP! 

DJ Lowa a Tobi Vás naučí vařit! VYHRAJ kurz vaření!

DJ Lowa a Tobi Vás naučí vařit! Pod vedením šéfkuchaře Davida Valíčka z Food Atelier připraví RIB EYE STEAK a VEJCE BENEDIKT. 

Navíc vás zvou na Food Market 2020 | Chutě Ostravy.

Pokud chcete taky VYHRÁT KURZ VAŘENÍve Food Atelier, tak navštivte náš Facebook a do komentu pod toto video nahoďte jakoukoliv fotku jídla. Jednoho z vás vybereme!

Finální video SOUTĚŽE - TOBI na lyžích po 13ti letech!

Sleduj TOBIHO sjezd na lyžích!! 

Máme tady VYHODNOCENÍ soutěže..!!! 

Výherní čas je 1min 39sekund
Hlavní výherce získává 2 skipasy a pobyt na Chatě Kazmarka pro dvě osoby! 
Dále tady máme další 4 výherce s nejbližším tipem, kteří získavají, každý 2 skipasy do Ski Aréna Karlov pod Pradědem.

GRATULUJEME výhercům..! Výsledky naleznete na našem Facebooku.

Tobi po 13 letech na lyžích ve Ski Aréně Karlov pod Pradědem

Vyhraj 10 SKIPASŮ a VÍKENDOVÝ POBYT ve Ski Aréna Karlov pod Pradědem. 

Sleduj video a tipuj, jak je TOBI zdatný lyžař. 5 nejbližších tipů získá dva skipasy a ten úplně nejpřesnější vyhrává navíc víkendový pobyt. 

Soutěžíme na Facebooku rádia Helax.

Finální video SOUTĚŽE - Staň se horolezcem jako TOBI!

Jak dopadl TOBI na lezecké stěně? Sleduj..‼️

Máme tady pokračování videa a výherní vyšplhanou výšku!!
Výherce máme na facebooku s prvním odhadem 12m.

Vyhrává lezecké lano, profi sedák TENDON a kurz lezectví na Lezecká stěna Tendon Hlubina.

Vyšplhaná výška byla 11,96m! Gratulujeme výherci...

Poslouchej Helax playlist na SPOTIFY!

Cvičíš? Jedeš v tramvaji? Sedíš na záchodě, nebo jsi zkrátka někde, kde nemůžeš poslouchat Helax?

Není problém!

Pokud chceš poslouchat nejnovější pecky, Helaxácká hudba už je i na Spotify!

Stačí do vyhledávání napsat Radio Helax 937 a pak už si jen u jakékoli činnosti užij Helaxáckou muziku bez keců! To chceš!

Odkaz zde.

Fotoreport ze Symphonic Dance Music!

Helax Symphonic Dance Music byl opravdu skvělý! Díky vám, že jste dorazili, díky všem vystupujícím i organizátorům, kteří obětovali svůj drahocenný čas, aby vše klaplo!

Jak to všechno vypadalo? Fotoreport najdete zde.

Podívejte se na fotky z fotokoutku zde.

Více o projektu se dozvíte zde.

 

VYHRAJ a staň se horolezcem jako TOBI!

TOBI na lezecké stěně, to mušíš vidět!!

Přidej se do naší soutěže na našem Facebooku a pokud budeš mít dobrý tip, tak můžš vyhrát LEZECKÉ LANO a PROFI SEDÁK TENDON a kurz lezectví na Lezecká stěna Tendon Hlubina.

Otázku najdeš ve videu, tak tipuj do komentářů!!! 

Fotoreport z našich narozenin!

Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás přišli podpořit a taky společně oslavit 25 let našecho rádia!!! Byla to parádní akce, na kterou jen tak nezapomeneme!

Podívejte se na fotoreport, kdo všechno s námi přišel oslavit toto jubileum! Nejen spousta z vás, ale také special guests jako jsou Marpo, Nikolaos Grigoriadis nebo Kristýna SIbinská. Na podiu samozřejmě nesměli chybět ani Helax DJs a naše tanečnice!

Z areálu Dolních Vítkovic jste si také odnesli spoustu dárků a fotky z fotokoutku s našimi Helax Ladies.

Oficiální fotoreport

Zažij jedinečný STOMP i v Ostravě!

Legendární STOMP míří poprvé do Ostravy!

Taneční senzace z Velké Británie STOMP se na začátku roku 2020 objeví v České republice! Několik představení světové show pro celou rodinu nabídne v Kongresovém centru v Praze. Odtud poputuje do ostravské Multifunkční auly Gong, kde vystoupí vůbec poprvé.
V lednu a únoru 2020 se české publikum může těšit na strhující taneční show, ve které členové STOMP neváhají za účelem dobře znějícího rytmu použít všechno možné od zapalovačů a plechovek přes odpadkové koše až po kuchyňský dřez.

FB událost zde.

Official Aftermovie Helax Mise 25

Jak to vypadalo na oslavě 25. narozenin rádia Helax v Dolních Vítkovicích s názvem Helax Mise 25? Sleduj official aftermovie!!!

Popřát nám přišli nejen Helax DJs, ale taky speciální hosté: Marpo, Kristýna Sibinská nebo Nikolaos Grigoriadis!

A taky to celé byla parádní show! Do DOVu jsme přivezli přes 200 m2 LED obrazovek, obří stage, světelnou a pyrotechnickou show, tanečnice, sooutěže, fotokoutek s Helax ladies i spoustu dárků!

Lowa a Tobi vybombili brutální Helax graffiti

Sprejovali celou noc. Zdrhali před policí jako o život!  Nebo ne?

Na to se podívejte sami v našem novém videu!

Díky KHOMA za skvělé video!

Nová posila na Helaxu!

Dámy a pánové, přivítejte na Helaxu novou posilu!

Míša je naše nová zprávařka, kterou uslyšíte každé ráno s Tobim a Lowou v Ranním Rock'n'rollu!

Vítáme ji mezi námi!

Rozhovor s DJem Turdou!

Chceš se dozvědět víc o novém pořadu DJe Turdy na Helaxu? Trochu jsme ho vyzpovídali, tak neváhej a čekuj rozhovor uvnitř článku!

Jak Tobi prohrál svou půlroční sázku

POZOR, POZOR, POZOR  4. video z Řecka, kde Tobi podlehl řecké rakii a prohrál svou půlroční sázku s keto dietou. Navíc chlapci zachránili polskou dívku v nesnázích a objevili ráj na zemi, pláž Elafonisi. A samozřejmě další soutěž o další slevu na zájezd od Travel Family - Viamare cestovní kancelář 

Hafo Kruté Odpolko!

Ostřílená sexy Marssy zaučí dva mladé bejky Jounase a Radkolfa. Teda pokud se o ni kluci nepoperou ! Tahle Hafo Krutá trojice vás zaručeně dostane v Hafo Krutém Odpolku!

 

Instragram: https://www.instagram.com/jounasaradkolf/

               https://www.instagram.com/marssy_marssynka/

Sunday Vibe

Zbrusu nový pořad s názvem Sunday Vibe našeho věčně pozitivního DJe Srpa. Už název napovídá, že půjde o "sluníčkovo-nedělní" pohodu, která tě vždy hodí do absolutního klidu. Pravá letní atmoška v House taktu...a to chceš! Takže každou neděli, od 19 do 21, laď SUNDAY VIBE!

Co dokáže Helaxácká appka?

Kluci Honza & Ráďa z odpoledního Freestylu ti ukážou, že bez naší Helax appky nemůžeš žít!

Tobasova poprava v přímém přenosu!

Tobas se vsadil, že dokáže sníst 2 cheeseburgery a Big Mac za 30 sekund. Prohrál. Divné... Věřili byste tomu?

Proto musel zvládnout a přežít tuhle šílenost! :D

...Chudák. To nechceš!

Expozice Tělo a technika v DOVu s Jounasem a Radkolfem!

Pozor Pozor!

Ve Světě techniky v Dolních Vítkovicích je expozice Tělo a technika. Vyzkoušíte si na vlastní kůži, jak se žije handicapovaným. Jak cestují vozidlem, jak mají přizpůsobený byt, jak hrají ping pong, karty, stříli na střelnici a podobně.

Rozhodně neváhejte a přijďte se na tuto expozici podívat!

Další výzva ranního Rock'n'Rollu v Outlet Aréna Moravia a s ní i nová soutěž!

Ranní Rock'n'Roll opět řádil v Outlet Arena MoraviaTentokrát měli za úkol donést své staré oblečení a vybrat si nové sportovní outfity.

Tobi sbalil novou holku na své super sexy tělo a to musíte vidět. A POZOR SOUTĚŽ!!! 

Pokud spočítáš kolikrát Tobi snědl za celé video stripsů z KFC, máš možnost vyhrát VOUCHER na 2000 Kč  na nákupy. Své tipy pište do komentářů pod video.

Výherce vylosujeme ze správných odpovědí !

Výzva ranního Rock'n'Rollu v Outlet Arena Moravia!

Ranní Rock'n'Roll se podrobil další výzvě a to nákupu na svatého Valentýna v Outlet Arena Moravia.!

Dostali budget 5000 Kč, časový limit 1 hodinu a měli se vyfiknout na rande. Ale pozor ! Máme pro vás soutěž!!! Pokud chcete výhrát VOUCHER v hodnotě 2000 Kč na nákup, tak napište do kometáře, kolikrát Tobi řekl ve videu slovní spojení "Burger King". 

Výherce vylosujeme ze správných odpovědí !

Všichni 1. týden v lednu

Podívejte se na video, jak to vypadá každý rok na začátku ledna :D

Schválně, kdo se v tom najde?

POZOR! UZÁVĚRKA UŽ 22.9.! Hledáme výjimečnou studentku, která chce vyhrát 100 000 Kč!

Jsi studentka starší 18ti let? Vynikáš ve svém oboru? Pracuješ na nějakém zajímavém projektu? Studuješ na škole v Moravskosleszkém kraji?

V tom případě máš možnost vyhrát neuvěřitelných 100 000 Kč na osobní rozvoj!

Proto neváhej a zaregistruj se zde!: http://www.ladybusiness.cz/

Nebo snad znáš někoho takového? V tom případě ho nominuj na http://www.ladybusiness.cz/.

 

Prázdniny jsou v Loji!

Prázdniny jsou pryč a tak Jounas a Radkolf udělali nový song o tom, jak jsou všichni studenti v LOJI!

Ať už jste studenti nebo dávno ze školy, konec prázdnin jsme vždy prožívali stejně.

A přesně o tom je tenhle song, který má na YT kanálu Jounase a Radkolfa už neuvěřitelných 260 000 shlédnutí!

Rozhodně si ho poslechni taky!

YT: https://www.youtube.com/channel/UC-A_kLOnPYDhtBeQNzf7SNg?view_as=subscriber

CLUBLIFE by Tiësto 571

Jeden z nej DJů Vás každý pátek večer naladí na party vlnu svou dvouhodinovou show!

 

Startujeme od 21:00!

Čekujte páteční playlist!

Ultra Music Festival

Každou sobotu od 22:00 do 24:00 se nově těšte na nový pořad Ultra Music Festival!

Našlapaný fesťák, kde vystupují ty největší DJs ve světě EDM, jako je Hardwell, Afrojack, Armin van Buuren, Laidback Luke, Steve Angello, Tiësto a mnoho dalších! A to fakt chceš! 

Další výzva Ranního Rock'n'Rollu!

Výzva Ranního Rock'n'Rollu jsou zpět a tentokrát Tobi a Lowa řádili u Don Corleone Pizza! 

Jak si poradili s přípravou pravé italské pizzy?

Sleduj ve videu!

Don Corleone Pizza: https://www.facebook.com/Don-Corleone-Pizza-351579621253/?eid=ARDNX7Av2aroXfnXmsflRFHb6C0gG_adetm8uYtjahx10iGjzhBcRwe_-Dlb95n_FSMJOWGO1K1Z5VjJ&fref=tag

Když jsi na chvíli sám doma...

Jounas a Radkolf z Hafo Krutého Odpolka předvedli, jak to vypadá, když je týpek na chvíli sám doma...

Taky znáte tuhle situaci? :D

Čekujte video na FB!

VIDEO ZDE: https://www.facebook.com/Helax937/videos/308790766397272/

První rande z pohledu kluka!

Jounas a Radkolf z Hafo Krutého Odpolka natočili, jak vypadá první rande z pohledu kluka! :D 

Takové myšlenky se kdysi honili v hlavě každému z nás, nemyslíte pánové?

A co vy? Jaké bylo vaše první rande?:)

 

YT: https://www.youtube.com/channel/UC-A_kLOnPYDhtBeQNzf7SNg?view_as=subscriber

Nová hudební pecka je tady!

Pozor pozor!

Je tady nová velká hudební pecka!

Já nikdy - Babiš a & DJ Roxtar feat. Helax!

Sleduj, lajkuj, komentuj, sdílej!

DJ Roxtar: https://www.facebook.com/iloveroxtar/

Co všechno odhalí na pódiu naše Terka Pufferka?

Co všechno odhalí na pódiu naše Terka Pufferka? To se dozvíš v tomto videu! A nebo rovnou přijď na Baywatch Helax Open Air už tuto sobotu v Klub Kravín! To chceš!!!

Každý řidič má takového kamaráda...

Taky znáte někoho takového?

Podívejte se na video a označte někoho, koho vám to připomína...

Určitě někoho takového znát budete!

Rozdrť ranní Rock'n'Roll!!!

Chceš rozdrtit Lowu a Tobiho z ranního Rock'n'rollu pomocí crazy výzvy? Děláš nějakou aktivitu, kterou chceš představit těmto dvěma šílencům a dokonce jim dovolit, ať si to s tebou vyzkouší? Pobavíš tím nejen sebe ale i všechny ostatní, protože je u toho natočíme! Jen ať se chlapci trochu zapotí!
A věř, že tihle dva půjdou do všeho po hlavě a nic je nezastaví! PortDeBrtas, twerking, gravidjóga, kung-fu, pole dance, krasobruslení, bouldering, slackline, aerobic, jóga, balet, handstand, hooping a další výzvy jsou vítány! Piš své tipy na helax@helax.cz a možná vybereme právě tebe! A třeba tě vemem i do vysílání! Bude to hodně husté, protože Tobi je typický pivní povaleč a rock'n'rollová hvězda ve výslužbě, zatímco Lowa je naspídovaný kamzík v aktivním věku! Dohromady dají dvojku k pohledání a k pokoukání! A možná budou potřebovat i nějaké to pofoukání! 

Zeds Dead & nový pořad na Helaxu

Kanadští elektroničtí ďáblové Zeds Dead startují svou novou show na Helaxu! 

Zapněte si každý čtvrtek po ONEZOO své bedny na plné koule, protože to bude nářez!
Tahle kanadská formace vznikla v roce 2009 a stala se téměř přes noc známá všem příznivcům electra a dubstepu, hned po vydání singlu "Rudeboy“ feat. Omar LinX!

V noci jsme si trochu pohráli s šéfíkovou károu!

Takhle jsme si pohráli s károu od šéfíka, které našel ráno parádně oblepené! 

Helax Open Air ☛ Hlučín ☛ Kravín Dolní Benešov

Z MATURITY SE ZBLÁZNIM - Jounas & Radkolf feat. Mgr. Adam Hlaváč, Ph.D.

Náš pan profesor matiky a fyziky nám dal feat do songu a zandal to jako pán, co říkáte? :D

Přejeme hodně štěstí všem maturantům, snad se z maturity nezblázníte a dáte ji hned napoprvé. Tak si neházej mašli a hoď tam odběr zvoneček lajk koment ig follow a sdílej!

A hlavně se neboj, protože jak říká pan doktor Hlaváč, maturitu dal každý! :D

Jounas & Radkolf

https://www.instagram.com/pomahiii/

https://www.instagram.com/radek.slany/

https://www.instagram.com/adam.hlavac.3.14/

 

Helax párty ples - Black & White style & našlapané aftermovie!

Helax párty ples - Black & White style & našlapané aftermovie!!


Děkujeme za cool atmošku!!

Další výzva ranního Rock’n’Rollu s FIT UP!

Další výzva ranního Rock’n’Rollu!
Rozcvička na kruháči! Aneb další výzva Ranního Rock’n’Rollu! Tentokrát pod taktovkou FIT UP!
Chlapci potili krev! A překvapivě nedostal na budku jen Tobi.

Další výzva ranního Rock’n’ Rollu!

Rozcvička na kruháči! Aneb další výzva Ranního Rock’n’ Rollu! Tentokrát pod taktovkou FIT UP.

Chlapci potili krev! A překvapivě nedostal na budku jen Tobi. 

Máš se na co těšit!

Okamžiky zachycující legendární kariéru Jaromíra Jágra v NHL

Jágr se loučí s NHL a brzy by mohl nastoupit za Kladno. V prvoligovém klubu, který vlastní, zřejmě dokončí tuto sezonu.

Sleduj okamžiky zachycující legendární kariéru Jaromíra Jágra v NHL, která se konala 24 sezón! Skvělá práce!


 

S námi bude Silvestr nezapomenutelný!

Ten nejnašlapanější Silvestr, jaký jsi kdy zažil! Pořady rádia Helax v jeden večer, v jednom klubu! To bude Silvestr ve Fabricu! Světelná show, gogo dancers, Helax fotostěna, dárečky a úžasné překvapení!

Info o události: www.facebook.com/events/327614117702182/

Helax ponožky na vaše nožky!

Tvoje nohy budou v téhle bavlněné nádheře doslova hrát!

Chceš taky páreček? Natoč video se svým přáním Ježíškovi a pošli ho na helax@helax.cz!

Pak už jen stačí si ponožky vyzvednout osobně na recepci rádia Helax! 
A to kdykoliv od pondělí do pátku mezi 8 a 16 hodinou. Soutěž končí v pátek 22/12 tak neváhej a toč!

Se zasláním videa automaticky souhlasíte, že ho zveřejníme na našem Helaxáckém Facebooku.

 

Beat Up Crew drtí Lowu & Tobiho!

Premiéra videa je tady! Beat Up CREW se rozhodli rozdrtit LOWU & TOBIHO! 
Jak to vše dopadlo? Sleduj!

Rozdrť ranní Rock'n'Roll!!!

Chceš rozdrtit Lowu a Tobiho z ranního Rock'n'rollu pomocí crazy výzvy? Děláš nějakou aktivitu, kterou chceš představit těmto dvěma šílencům a dokonce jim dovolit, ať si to s tebou vyzkouší? Pobavíš tím nejen sebe ale i všechny ostatní, protože je u toho natočíme! Jen ať se chlapci trochu zapotí!
A věř, že tihle dva půjdou do všeho po hlavě a nic je nezastaví! PortDeBrtas, twerking, gravidjóga, kung-fu, pole dance, krasobruslení, bouldering, slackine, aerobic, jóga, balet, handstand, hooping a další výzvy jsou vítány! Piš své tipy na helax@helax.cz a možná vybereme právě tebe! A třeba tě vemem i do vysílání! Bude to hodně husté, protože Tobi je typický pivní povaleč a roc'n'rollová hvězda ve výslužbě, zatímco Lowa je naspídovaný kamzík v aktivním věku! Dohromady dají dvojku k pohledání a k pokoukání! A možná budou potřebovat i nějaké to pofoukání! 

Rozdrť ranní Rock'n'Roll & hodina jumpingu

A JE TO TADY
Chcete ROZDRTIT ranní ROCK'N'ROLL a to je FAJN! Tentokraté to chlapci schytali na hodině jumpingu! Sleduj TOBIHO cestu utrpení & znovuzrození DJ LOWY! 

Citujeme slečnu cvičitelku: ''Tobi to zvládl výborně, i když s přestávkama, ale jiní by ani nepřišli!

A DJ Lowa asi šokoval všechny, protože to zvládal s přehledem a ještě u toho vypadal skvěle!

#vyzvarannihorocknrollu #tochces

Máš info o nehodě? Pošli vše přes Helax appku!

Vyzkoušej novou mobilní aplikaci Helax, se kterou můžeš poslouchat živé vysílání, čekovat novinky, program, soutěže, prohlížet si vymazlený Helax tým a také nám posílat vzkazy!

Skvělá funkce je hlásič nehod, skrz kterou můžeš informovat o dopravní nehodě!

A to fakt chceš!

Aplikace má parádní moderní vzhled a easy ovládání. 

Stahuj: Google Play play.google.com/store/apps/details?id=cz.tripon.radiohelax&hl=cs

App Store: itunes.apple.com/us/app/rádio-helax/id1322745598?mt=8

Třetí výzva ranního Rock'n'Rollu!

JE TADY 3. VÝZVA ranního ROCK'N'ROLLU! ❗   Chcete kluky ROZDRTIT a to je FAJN!

Tentokráte se chlapci zapotili na hodině THAJSKÉHO BOXU! Na budku dostali od www.svarog-gym.cz!

Tobi si nedal smažák, tak jako minule, a je to na jeho výkonu znát!

4. výzva ranního Rock'n'Rollu

4. výzva ranního Rock'n'Rollu! 
Tobi & DJ Lowa se tentokrát vydali na opravdu tenký led! A byl z toho parádní hokej!
Tobi si navlékl tanga a dětskou sedačku a šel na TO!  Jak to VŠE dopadlo? SLEDUJ! 

Když se Bruce Willis naštve!

Bruce Willis se vždy chlubil, že si své akční scény dělal sám. Stephen Colbert si ale neodpustil jízlivou poznámku, že kecá! 

Jak tohle mohlo dopadnout? Sleduj tyhlety dva pány v letech v akci! To musíš vidět!

 

Dj Lowa - Happy

Žádná velká moudra jen atmo Los Angeles a relax. Nový single DJ Lowa - Happy a k tomu nové video by Martin Švec aka Svecmedia. Tak to podpoř a checkuj!!!

Jak sbalit holku v dnešní době

Další husté video od Generace X! Chceš vědět, jak sbalit holku v dnešní době? :D

Bacha na mačkání hada! 

Bacha na :D

Ba

Red Bull 3Style & Lowa

Sleduj záznam setu z Red Bull 3Style národního kola!  Dj Lowa a jeho show s precizní technikou! 

Odvedl parádní výkon a je na co koukat! Tak mrkej i ty!

Aftermovie z Helax Open Air na Hlučíně

Nasávej atmošku z našlapané akce Helax Open Air na Hlučíně!!! Bylo to letos neskutečné!!! Chceš vědět, jaké další Helax akce tě čekají? Sleduj ZDE!

Info o následující události: www.facebook.com/events/1471311149557341/?fref=ts

Video pozvánka na Helax party ples black&white style od Katky a DJ Srpa

DJ Srp a Katka ze Shelax Crew už jsou ready a těší se na tenhle krutopřísný mejdan!

Neváhej ani ty! Lístky na tebe v předprodeji i s rautem v ceně čekají na info stánku Forum Nova Karolina!

Upoutávka na Helax Open Air Skalky

Co tě opravdu čeká tuto sobotu na Helax Open Airu na Skalkách v Novém Jičíně? Sleduj tohle video!!!

Na téhle vymazlené akci budeš mít možnost vyhrát FORD MUSTANG a další hodnotné ceny!!! Po zakoupení vstupného na Skalkách získáte pásku na ruku na které bude číselný kód a ten si zaregistrujete na webuwww.soutezmajnl.cz! Tím se zapojíte do soutěže! Easy co? A další vymazlená cena? Dovča v Itálii pro celou bandu! A to fakt chceš!!! Čekuj info: bit.ly/2wllPhU

SOUTĚŽ o vstupenky na HELAX párty v Embargu!

Navštiv náš Faceboook a Instagram a přidej se do soutěže o vstupenky na HELAX NIGHT v Embargu. 

Poslední komentáře vyhrávají vstupenky ZDARMA, tak na co čekat..

Vyhraj lupeny a zapař s námi na této skvělé párty!

Když je šéf pryč, sado maso myši mají pré!!! :D

Zodpovědnost, píle a spolehlivost se projeví, až když jsme na Helaxu bez dozoru :D
Takhle to u nás vypadá, když si šéfík odskočí na dovču! 
Varování, pouze pro silné osoby 

Fotoreport - Silvestr s Helaxem

Oslavy příchodu roku 2017 máme za sebou a večírek to byl masakrální. Všem, kteří dorazili děkujeme a zde máte fotoreporty na památku, tak lajkujte, sdílejte, označujte, uživejte.

Oficiální fotoreport by Adam Popelka

Fotoreport číslo 2 by Fourcase

Fotoreport z fotostěny

10 dní ve Francii, to chceš!

Layno Tour tě pošle na šílenou jízdu na 10 dní do Francie od 3. do 12. 3. 2017! Sníh, slunce, freeridy, párty, workshopy, soutěže, wellness, turnaje, to vše pro tebe a tvého kámoše! Stačí natočit video jak si sundáváš co nejvíce vrstev oblečení! yes  Čas máš do 17.2. 23:59! Veškeré info a pořadí videí  ZDE !

 

Celá třída staví sněhuláka

Byl to parádní sněhulákový souboj ale nakonec X Laser Game vyhrává třída 4.C Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, p. o. !

Fotoreport - Kali & Peter Pann

Pravidelný vánoční Out Of Control máme za sebou a byla to opět jízda. Kali a Peter Pann vyprodali Marley po střechu a kdo neměl možnost se tam dostat, může se mrknout aspoň na fotoreport. 

Oficiální fotoreport

Fotostěna s Kalim