Helax

Pyrománek

Je po mě scháňka? Hlásím se, jsem bláznivý a možná i trochu psycho, samozdřejmě vše je jen na video, real chování - NORMÁLNÍ! Posuďte sami, umím vytvořit jak bláznivé, tak normální videa, ale ty bláznivější lidi zaujímají, jelikož je to zase něco jiného než jsou všude zvyklí. Menší ochutnávka z mých videí je zde.

Doppy

Doppy posílá video, které natočili společně s jeho třídou. Jmenuje se Aleš, je mu 12 let a na Youtube vystupuje již přes 2 roky pod přezdívkou Doppy. I když se jeho kanál jmenuje DOPPYJASEK, můžete mu říkat Doppy. 

Petr

Petrovi je 13, ale zachvilí mu bude 14. Natáčí na YouTube hlavně herní videa.
Sleduj jeho YouTube channel

Radek

Koukni, jak Radek umí imitovat.

Franta Mráz

Franta nám napsal: prej hledáte Youtubera, tak jsem tady! :D jestli můžu říct něco o sobě, tak mé jméno je Franta, je mi 20 a jsem z Ostravy! Natáčím vtipný scénky a zatím mám rozjetej více facebook, než youtube, ale to časem snad příjde :D Doporučuji určitě kouknout! :)

50 000 likes na FB: https://www.facebook.com/frantamraz/

20 000 fans na YouTube: https://www.youtube.com/frantatv

Radim s přítelkyní

 

Radim s přítelkyní rádi cestují po světě a tak je napadlo dělat nejen videjka z cest, ale rozšířit to o předávaní tipů co v dané destinaci dělat, čemu se vyhnout a co naopak třeba porušit :) Zde je jejich YouTube kanál, tak pojďme se na to mrknout.