Helax

Pyrománek

Je po mě scháňka? Hlásím se, jsem bláznivý a možná i trochu psycho, samozdřejmě vše je jen na video, real chování - NORMÁLNÍ! Posuďte sami, umím vytvořit jak bláznivé, tak normální videa, ale ty bláznivější lidi zaujímají, jelikož je to zase něco jiného než jsou všude zvyklí. Menší ochutnávka z mých videí je zde.

Doppy

Doppy posílá video, které natočili společně s jeho třídou. Jmenuje se Aleš, je mu 12 let a na Youtube vystupuje již přes 2 roky pod přezdívkou Doppy. I když se jeho kanál jmenuje DOPPYJASEK, můžete mu říkat Doppy. 

Petr

Petrovi je 13, ale zachvilí mu bude 14. Natáčí na YouTube hlavně herní videa.
Sleduj jeho YouTube channel

Radek

Koukni, jak Radek umí imitovat.

Franta Mráz

Franta nám napsal: prej hledáte Youtubera, tak jsem tady! :D jestli můžu říct něco o sobě, tak mé jméno je Franta, je mi 20 a jsem z Ostravy! Natáčím vtipný scénky a zatím mám rozjetej více facebook, než youtube, ale to časem snad příjde :D Doporučuji určitě kouknout! :)

50 000 likes na FB: https://www.facebook.com/frantamraz/

20 000 fans na YouTube: https://www.youtube.com/frantatv

Radim s přítelkyní

 

Radim s přítelkyní rádi cestují po světě a tak je napadlo dělat nejen videjka z cest, ale rozšířit to o předávaní tipů co v dané destinaci dělat, čemu se vyhnout a co naopak třeba porušit :) Zde je jejich YouTube kanál, tak pojďme se na to mrknout.

 

 

Jay Witson

Prank call aneb jak nachytat někoho na telefonu:)

Stephen bb

Dnes nám opět došla další várka youtuberů a mezi mini i Stephen bb. Zde je jeho YouTube kanál.

LWB Studio

Tito youtubeři se pustili do sedmi minutového hraného akčního filmu s komediálními prvky, jak sami tvrdí.

Jeezy J

Tento týpek si říká Jeezy J a většinou točí unboxingy a představuje produkty, dále vlogy, testy, čínský unboxing a videa jen z dronu tzv. Dr One videa. Ale to ještě není všechno, jeho specialitou je série UrobSiSám, kde točí věci, které si urobí sám. Zkoukni jeho YouTube kanál Jeezy J.

Východ slunce na Zakynthosu ze série vlogových videí z ostrova

Unboxing bluetooth repráček

Lebkan

Lebkan se s tím rozhodně nemazlí a poslal nám hned dvě videa, jedno můžete omrknout vlevo a druhé zde.

Luxus na talíři

Chlapci mají zálibu ve vaření, které pojali docela po chlapsku. Svými videi baví své přátele a dokoce nabízí i celý svůj YouTube kanál CoKashlesh. Přejeme příjemné koukání.

Algumeiro

O tomhle týpkovi toho moc nevíme, ale rozhodně je vidět, že se vyžívá v extrémních závodech a legráckách, tak vychutnávejte :-). Zde je celý YouTube kanál.

Chovanec Daniel alias ChoWky


Daniel má 23 let a napsal nám, že nás každý/celý den poslouchá v práci a byl by jeho sen s námí pracovat! Obzvlášť, když jej zajímá Youtube a celé dění kolem něj. 
 

Honza

Honza nám poslal nejen video, ale i link na svůj YouTube kanál HZ-VIDEO. Tak to čekuj!!!

 

 

Martin

Martin je amatérský filmař a youtuber a tvoří origoš shortfilmy! 

Psychopat Bejr 

Psychopat Bejr vytváří videa na způsob reality show,kterou píše sám život.