Helax

Hledá se švihák lázeňský

Chceš se stát na celý víkend švihákem lázeňským? Laď ranní Rock´n´Roll po 7 hodině a výhru můžeš mít v kapse! Připraveno je 15 soutěžních songů, které budeme pouštět pozpátku. Tvým úkolem je poznat interpreta daného songu. Za správnou odpověď získáš poukaz na Relaxační bylinkovou koupel. Ale pozor to není všechno! Zároveň soutěžíme o hlavní cenu - Víkendový pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém hotelu Pohoda v Luhačovicích s polopenzí a wellness. Doplň správně do tajenky počáteční písmena jmen jednotlivých interpretů, dovolej se jako první a je to tvé! Soutěžíme od 27.2. do 17.3.

HELAX PARTY PLES

10. března se těšte v Rock and Roll Garage Clubu na Helax party ples! Přijďte za nějakou vymazlenou filmovou postavu a blýskněte se na téhle našlapané akcičce! Vstupenky můžete koupit v infostánku Fórum Nová Karolina nebo online https://www.book-tickets.cz/helaxples/. Cena vstupenky je 250 Kč. Navíc rozdáváme lístky v Hafo Krutém Odpolku s Kminem & Marssy! Laď 93,7 FM a užij si ten nejůžasnější ples filmových postav! 

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/370199076691985/

ATMO music & Lipo & Sebastian

Už v pátek 3. března vystoupí na jednom pódiu všechny tyto hvězdy - ATMO music, Lipo a Sebastian! Chceš být u toho s námi? Laď Helax a 2 lístky na koncert můžou být tvé! Více o akci: https://www.facebook.com/events/679145512246303/?active_tab=about

Vybatluj Javora a nadlábni se v OLLIES! 

Ráno v 9:37 vybatluj Javora a vyhraj poukázku do OLLIES! OLLIES, ta nejvymazlenější párty v puse! To chceš!!!

Ostravské hokejové derby

Hokejové utkání, kdy se mezi sebou střetnou výběry hráčů obou ostravských univerzit!!! Ostravě může vládnout jen jeden!!! A my máme lístky! A od 20.2. do 3.3. je vám budem rozdávat! To chceš!

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/1554410534572452/

Vychytej výhru na FB Helaxu 937

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.