Helax

Pořad:

Víkendový Freestyle

Právě vysílá:

DJ Srp

HELAX ARMY TOUR Majnl Dance

HELAX ARMY TOUR, to je našlapaná párty, kterou si nesmíš nechat ujít! Čekají vás Helax DJs, Lowa, okouzlující Shelax Crew a rezidentní DJ Wojki. 

Dále se můžete těšit na army fotostěnu, army dekorace, army hostesky a army sexy tanečnice. Proto přijď v army i Ty a můžeš vyhrát láhev alkoholu.

Chceš na tuto akci zadara? Laď ranní Rock'n'Roll nebo Hafo Kruté Odpolko!

Info o události: www.facebook.com/events/448524302215069/

Transmission

Transmission 'The Spirit of the Warrior' ! Buďte součástí jedinečné události! Nechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečnou show. Nesněte a vstupte do noci plné kouzel.

Kdo chce zažít tuto magickou akci zadara, má šanci! Soutěžíme online na FB Helaxu o 2 lístky a to 16-22/10 a 23/10 – 29/10!

Info o události: www.facebook.com/events/754148951427954/

Najdi celebritu a vyhraj 500kč do OLLIES!

Najdi celebritu každý všední den v 15:37 v Hafo Krutém Odpolku s Kminem & Marssy!

Pro tento týden je partnerem OLLIES!

Princip soutěže je jednoduchý! Marssy & Kmin ti řeknou větu a ty z počátečních písmen (může jich být i více než jedno) poskládáš jméno celebrity! Na odhalení máš celých 10 sekund!

Vychytej výhru na FB Helaxu

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.

Galactic

Akce GALACTIC Vám přinese hvězdy domácí, ale i mezinárodní scény! A ty můžeš být u toho zadara, a to díky Helaxu! Laď Hafo Kruté Odpolko s Kminem a Marssy nebo čekuj FB Helaxu, kde probíhá soutěž #chytmejestlitodokazesPoslední komentář získá 2 lupeny!

První jméno je djane Lucca, která má za sebou více než 15 let vystupování v předních českých, ale i světových klubech. Dalším jménem, které působí na česko / slovenské scéně více než 20 let, je ostravský rodák Martin Gredner. Jeden z prvních, ne-li prvních propagátorů stylu progressive house. 


Info o události: www.facebook.com/events/150037282248680/