Helax

Lunetic v Ostravě !

Skupina Lunetic se vrací na scénu a ty můžeš být u toho! Helax rozdává lístky od 24.4. do 28.4. v Odpoledním Freestylu! Před koncertem to jako DJ roztočí Aleš Brůna, samotný koncert následně startuje ve 22:30. Po koncertě je možná autogramiáda! To chceš!

Info o události: https://www.facebook.com/events/225015097903609/

Vychytej výhru na FB Helaxu

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.

Soutěž o snubní prsteny!

Chystáš se požádat svou drahou polovičku o ruku? Helax ti dodá snubní prsteny s briliantem! Hledáme nejoriginálnější žádost o ruku a chceme být u toho! Originální vyznání budeme anonymně prozrazovat v ranním Rock´n´Rollu! Čas máš do 10.5. tak neváhej a posílej vše na helax@helax.cz ! Prsteny jsou od společnosti Retofy!

Slovní fotbal s Javorem

Nová soutěž je tady a partnerem pro tento týden je OLLIES! Co pro výhru musíš udělat? Zahraješ si s Javorem slovní fotbal na poslední 2 písmena. A bacha, Javor se svým jazykovým mužstvem jde do každého zápasu! Má vychytanou, neprůstřelnou obranu! Zkus s ním bitvu každý všední den v dopoledním freestylu v 9:37!