Helax

Helax tě dostane na Robbieho přímo před stage!

Božský Robbie Williams se na nás přiletí mrknout se svou našlapanou SHOW 19.8. do Prahy! Chceš se dostat na tenhle koncík přímo před stage a mít tak pana božského téměř vedle sebe? Tento týden soutěžíme v ranním Rock'n'Rollu, dopoledním Freestylu, odpolední Freestylu a Hafo Krutém Odpolku! Takže laď Helax, protože když uslyšíš Robbieho song, volej! Položíme ti 3 otázky a pokud správně odpovíš, máš body! Otázky jsou odstupňované podle složitosti, 1.otázka je za 1 bod, 2. otázka za 2 body a 3. otázka za 3 body! Když odpovíš na jednu otázku špatně, přicházíš o veškeré body. Takže pokud si otázkou nebudeš jistý, stopni soutěž a nechej si body, které jsi vyhrál! Může se stát, že i s těmito body můžeš být vítěz! Ale pozor, volat můžeš pouze jednou! Pokud se vás sejde více výherců se stejným počtem bodů, proběhne v pátek v Hafo Krutém Odpolku losování!

CoolCamp.cz tě dostane na NEJ pařbu na Zrce! Čas máš do 20.8.!

Helax a CoolCamp.cz tebe a tři kámoše dostanou na desetidenní pařbu na pláž Zrca do Chorvatska!!! 

Pařit se bude 6 dní v těchto klubech: Cocomo CLUB, Aquarius CLUB, Kalypso CLUB, Párty loď, Noa CLUB a Papaya CLUB!
Takže pokud jsi rekordmana v balení, jdi do toho! Máš na to ještě 2 dny! 
Obleč na sebe co nejrychleji 50 kusů oblečení,a můžeš jít trsat na Ostrov PAG!
Natoč video, stopni čas a pošli jej na helax@helax.cz. 
Čas máš do 20. srpna. 
Tak nečekej a bal. Více na www.helax.cz
https://www.facebook.com/Coolcamp.cz/?fref=ts

Helax Open Air - Dolní Vítkovice

Pojďte zadara na vymazlený Helax Open Air - Dolní Vítkovice!!! Laďte tento týden ranní Rock'n'Roll, Dopolední Freestyle, Odpolední Freestyle nebo Hafo Kruté Odpolku a lístky můžou být vaše! Čekejte na signál - ''letos to bude TOP''! A hlavně nezapomeňte čekovat událost  a FB Helaxu! Budou probíhat online soutěže o lupeny, tak buďte ve střehu! Na téhle vymazlené akci budeme soutěžit o dovolenou pro 4 osoby do Itálie a to konkrétně do Gargána! A to fakt chceš!!!

Info o události: www.facebook.com/events/1462294163860304/?fref=ts
Aftermovie z Helax Open Air na Hlučíně: www.facebook.com/Helax937/videos/10154500883807085/

Helax tě dostane na nejlepší pařbu na Zrce! Soutěž prodloužena do 20.8.!

Vyhraj dovču pro celou bandu a nejlepší pařbu na Zrce, kde headlineři jsou například Plastik Funk, SEBASTIEN nebo BASTI M! A to vše díky https://coolcamp.cz/! Najdete je i na FB! www.facebook.com/Coolcamp.cz/?fref=ts  Zkrátka ty a další 3 kámoši zažijí ráj!  Co pro to musíš udělat? Máš kufr, ve kterém je 50 kusů oblečení. A tvým úkolem je naházet na sebe všechno oblečení v co nejlepším čase! Nejprve si nachystej 50 kusů oblečení!  Oblečení následně v co nejkratším čase obleč na sebe, a to tak, jak se daný druh oblečení obléká a nosí a vždy po jednom kuse. Ponožky na nožky a tak dále. Nepočítají se doplňky (řetízky, čelenky, náramky, hodinky, kravaty, pásky atd...). Vše zaznamenej na video, které je natáčené v reálném čase! Kdo bude nejrychlejší, jede s CoolCamp k moři! Vše pošli na helax@helax.cz! Čas máš do 20.8. do půlnoci!

Poslední možnost vyhrát Itálii s Helaxem!

Prázdniny jsou na prd? Viděl jsi tak maximálně koupák a kámoše na wc, který to na pařbě přehnal s pitím?Vše můžeš ještě změnit! Helax tě vezme s celou bandou do Itošky! Bude se soutěžit právě na tomhle Helax Open Airu! Tak doraž!

Info o události: www.facebook.com/events/1462294163860304/?fref=ts
Aftermovie z Helax Open Air na Hlučíně: www.facebook.com/Helax937/videos/10154500883807085/

Vychytej výhru na FB Helaxu

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.