Poslední komentář vyhrává 500Kč do Fish Spa

Čekuj náš Helaxácký Facebook, kde vypukne soutěž #chytmejestlitodokaze o poukaz v hodnotě 500,- na 30min pro 2 osoby do Fish Spa! 

Můžete se  jak příjemně odreagovat, tak udělat něco pro své zdraví a krásu. Vyškolený personál Vám bude k službám a bude se snažit zpříjemnit vám chvíle strávené ve Fish Spa Ostrava.

FB Fish Spa: https://www.facebook.com/pages/Fishspa-Ostrava/626260860727128?fref=ts

Web Fish Spa: fishspaostrava.cz

Světový hit s názvem Garra Rufa na vás čeká s salónu Fish Spa Ostrava.

Najdete zde nejen již zmiňované zázračné rybičky, ale bude vám umožněna i masáž prováděná oblíbeným přístrojem, který zcela nahradí prsty maséra. Můžete se u nás jak příjemně odreagovat, tak udělat něco pro své zdraví a krásu. Náš vyškolený personál Vám bude k službám a bude se snažit zpříjemnit vám chvíle strávené u nás ve Fish Spa Ostrava.

Upozornění:

Před samotnou koupelí rybičkami Garra Rufa vynechat 3 týdny masti a jiná léčiva na bázi kortikoidů, imunosupresiv nebo antibiotik!!

-3 dny před koupelí zcela vynechat krémy, masti, oleje, gely, tělová mléka!!

-Užití alkoholu a jiných návykových látek před procedurou je zakázáno !!

-Rybičkám rovněž škodí lak na nehty, pokud není čerstvě nanesený (24 hod.) v tom případě je neškodný.

Procedura se nedoporučuje klientům, kteří mají otevřená zranění (krvácejí).

-Z hygienických důvodů si prosím přineste ručník na osušení nohou.

Info:

Kaprovité rybky Garra Rufa rodu Ciprinidae pocházejí z termálních pramenů v Turecku. Jelikož v teplé vodě, ve které žily, nebyl dostatek potravy, musely si rybičky nejspíš z tohoto důvodu najít jiný zdroj příjmu živin. Začaly se tedy živit lidskou odumřelou kůži, kterou vdechovaly, když si tam lidé máčeli nohy. Od té doby je známo, že mají tito tvorové léčivé účinky a to zejména v kožní oblasti, pedikúře a v neposlední řadě v prokrvování končetin.