Helax

Helax promo

Jsme aktuálně nejposlouchanější regionální rádio v Ostravě!!! 
Hudba a zábava pro mladé, to chceš!!!

ONEZOO

Onezoo tentokrát pozvali holandské DJs, kteří patří do Hardwellovy stáje Revealed recordings - JAGGS!!!

Celý týden od 20.3. soutěžíme o lístky na ONEZOO akci! Tak nezapomeň ladit ranní Rock´n´roll a odpolední Hafo Kruté Odpolko! 

Odkaz na událost: www.facebook.com/events/1628127690816826/

 

LET IT ROLL ON TOUR

Pro letošní ročník je připravený nejsilnější line-up, jaký na LIR On Tour, kdy byl!
Kromě toho se můžete těšit na unikátní stage design, precizní FUNKTION ONE soundystém a jedinečnou atmosféru industriálního prostoru TROJHALÍ KAROLINA.

A vy můžete být díky Helaxu u toho!!! 17.4. - 21.4. rozdáváme 10 lístků!!!

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/313839792329278/​

Vybatluj JAVORA

... každý den v 9:37 vybatluj Javora a získej 500Kč do OLLIES !!! Sladká párty v puse, to chceš!!! 

Když je šéf pryč, sado maso myši mají pré!!! :D

Zodpovědnost, píle a spolehlivost se projeví, až když jsme na Helaxu bez dozoru :D
Takhle to u nás vypadá, když si šéfík odskočí na dovču! 
Varování, pouze pro silné osoby 

Den otevřených dveří 

1.4. od 10:00 do 17:00 máme na Helaxu DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ! Přijď nás pozdravit a třeba si vyzkoušet, jak ti to jde za mikrofonem! Těšit se můžeš na fotostěnu, workshopy a na pohoštění v režii Don Corleone!

 

Vychytej výhru na FB Helaxu 937

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.

Pump It Up

HORKÁ NOVINKA! Koncertní show mega hvězd eurodance 90. let se na přání publika a z důvodu vyšších technickych nároku na show stěhuje z Ostravy do Frýdku-Místku, kde návštěvníky přivítá nová a větší Hala Polárka! Vstupenky zakoupené do Ostravy lze vyměnit na místě jejich nákupu. Pokud Vám nové místo konání nevyhovuje, lze zde také požádat o vrácení vstupného. POZOR! POUZE DO PÁTKU 24. ÚNORA 2017!

Odkaz na událost:  https://www.facebook.com/events/585361461649564/

 

Helax Open Air

Legendární akce rádia Helax 937, kterou znáte. Letos ještě větší a našlapanější. Připravujeme pro vás skvělou párty pod širým nebem, kterou Hlučín ještě nezažil.

Odkaz na událost:  www.facebook.com/events/620240851501266/!!!

Hledá se švihák lázeňský

Laď ranní Rock´n´Roll po 7 hodině a výhru můžeš mít v kapse! Připraveno je 15 soutěžních songů! Můžeš získat poukaz na Relaxační bylinkovou koupel nebo vyhrát hlavní cenu - víkendový pobyt pro dva ve čtyřhvězdičkovém hotelu Pohoda v Luhačovicích s polopenzí a wellness! Více informací na www.helax.cz/svihaklazensky

Helax hledá YouTubera

Natáčíš videa na YouTube a chceš se stát členem týmu rádia Helax? Právě tebe hledáme. Pokud natáčíš absolutně nejšílenejší videa, ty největší masakry, vtipné scénky nebo například cokoli testuješ, tak nám pošli své ukázky na email helax@helax.cz s předmětem YouTuber. Čas máš do konce ledna, tak na nic nečekej a toč. Zde najdeš již došlá videa.

10 dní ve Francii, to chceš!

Layno Tour tě pošle na šílenou jízdu na 10 dní do Francie od 3. do 12. 3. 2017! Sníh, slunce, freeridy, párty, workshopy, soutěže, wellness, turnaje, to vše pro tebe a tvého kámoše! Stačí natočit video jak si sundáváš co nejvíce vrstev oblečení! yes  Čas máš do 17.2. 23:59! Veškeré info a pořadí videí  ZDE !

 

Celá třída staví sněhuláka

Byl to parádní sněhulákový souboj ale nakonec X Laser Game vyhrává třída 4.C Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, p. o. !

Fotoreport - Silvestr s Helaxem

Oslavy příchodu roku 2017 máme za sebou a večírek to byl masakrální. Všem, kteří dorazili děkujeme a zde máte fotoreporty na památku, tak lajkujte, sdílejte, označujte, uživejte.

Oficiální fotoreport by Adam Popelka

Fotoreport číslo 2 by Fourcase

Fotoreport z fotostěny

Fotoreport - Kali & Peter Pann

Pravidelný vánoční Out Of Control máme za sebou a byla to opět jízda. Kali a Peter Pann vyprodali Marley po střechu a kdo neměl možnost se tam dostat, může se mrknout aspoň na fotoreport. 

Oficiální fotoreport

Fotostěna s Kalim

Aftermovie Helax Army Tour ve Fabricu

Sleduj aftermovie video z našlapané kalby Helax Army Tour ve Fabricu. Už teď pro tebe připravujeme nové párty na rok 2017. Teš se, bude to nářez.