Helax

Vánoce na Helaxu s frontmarket.cz

Poslouchej od pondělí Hafo Kruté Odpolko na Helaxu a vyhraj 5 voucherů v hodnotě 5000,- na nákup dárků v eshopu www.frontmarket.cz. Protože jsou Vánoce, budete muset rozpoznat mix vánočních písní. Startujeme již v pondělí 12. prosince a soutěžit budeme až do pátku. Tak poslouchej Helax a vysoutěž si veselé Vánoce. To chceš!!!

S Helaxem na Enrique Iglesiase

Děcka pozor! Ježíšek existuje a na Helaxu naděluje ještě před Štědrým dnem a to 2 lístky na totálně vyprodaný koncert španělského fešáka Enrique Iglesiase! Laď celý týden ranní Rock´n´Roll a dozvíš se více!

Ponožkový RAP na Helaxu

 

Moderátoři Lowa  a Tobi z ranního Rock'n'Rollu naučili naše helaxácké ponožky dělat beatbox a rapovat. To mušís vidět, letošní Vánoce rozdáváme právě tyto skvělé ponožky, tak si dej ponožkový rap a napiš ježíškovi do Helaxu. To chceš!!!

Vyhraj řidičák na Helaxu s autoškolou Sunny

Chceš vyhrát řidičák na Helaxu? Sleduj Instragram Helaxu a rozlušti kam každý den jedeme. Na zvukový signál volej v Hafo Krutém Odpolku do studia a vyhrej 500,- Kč slevu na kurz. Navíc, kdo bude pozorně poslouchat celý týden, rozluští naši trasu a zároveň určí odkud kam a přes která města jedeme a dovolá se jako první na soutěžní signál získá kompletní řidičák v autoškole Sunny. Startujeme v pondělí 5.12., tak to neprošvihni.

Aftermovie Helax Army Tour ve Fabricu

Sleduj aftermovie video z našlapané kalby Helax Army Tour ve Fabricu. Už teď pro tebe připravujeme nové párty na rok 2017. Teš se, bude to nářez.

S Helaxem na Majka Spirita

Celý tento týden rozdáváme lístky na koncert Majka Spirita. Laď ranní Rock´n´Roll a pokud uslyšíš track od Majka Spirita, volej! Tvým úkolem bude zarapovat některý z jeho songů. Pokud tohle zvládneš lístek na koncert je tvůj!
Navíc v pátek ze všech pěti vystoupení vybereme to nejlepší a to odměníme osobním setkáním s Majkem Spiritem! Více o akci: https://www.facebook.com/events/1435205243186542/

 

Helax fusekle pro všechny

Vánoce se blíží a Helax rozdává fusekle. Každý kdo vlastnoručně napíše dopis ježíškovi a pošle nám jej do rádia, tomu nadělíme naše fusekle. Své dopisy ježíškovi můžete buď poslat na adresu Rádio Helax, Cihelní 111, Ostrava, 702 00 nebo nascanovat a poslat na email helax@helax.cz. V ranním Rock'n'Rollu váš dopis přečteme, takže jej klidně můžete spojit i s vánočním přáním. Když fusekle, tak pro všechny. Nezapomeňte uvést svou adresu ať vás ježíšek najde :-)!

Fotoreport z Helax Army Tour ve Fabricu

 

Děkujeme všem, kteří dorazili na skvělou akci Helax Army Tour do klubu Fabric. Koukejte, lajkujte, označujte, sharujte, všchno je dovoleno. Už teď pro vás připravujeme skvělé párty na rok 2017. To chceš!!!

Back to school aneb návrat na do lavic základní školy

Každý den můžeš přesně v 9:37 otestovat své znalosti ze základní školy. Nekompromisní paní učitelka Klárka nemá slitování a vyzývá všechny posluchače, aby zapojili své mozkové závity a výhráli některou ze skvělých cen. Už tento týden můžete soutěžit o poukázku do Restaurace City Clubu Pizza and Pasta v Rožnově pod Radhoštěm.

S Helaxem na akci EDMANIA

Celý tento týden laď Hafokruté odpolko s Kminem a Marssy a s trochou štěstí se dostaneš na tuhle parádní akci zadara! Rozdáváme nejen 2 lístky, ale taky kšiltovku, náramky a CD!
Pokud chceš vyhrát čekuj FB událost, protože vyhrává ten, kdo se dovolá jako první na song jednoho z vystupujících interpretů.

Tobi zapálil vstupenky na Justina Biebra

Vyhlášení vítězky o vstupenky na koncert Justina Biebra nabralo dramatický spád. Tobi v ranním Rock'n'Rollu vstupenky podpálil a teď bude muset koupit pro naši výherkyni nové:) 

Helax Army Tour

HELAX ARMY TOUR pokračuje a další zastávkou bude nejlepší klub v Ostravě a širokém okolí Fabric. Máte se na co těšit a to už 25. 11.!
Čekají vás Helax DJs Lowa, okouzlující Shelax Crew, MC Tobi, Martin Streed a Marthy.
Dále se můžete těšit na army fotostěnu, army dekorace, army hostesky, army sexy tanečnice a nadupanou army stage se speciální efekty. Určitě přijď v army i Ty!

Tobiho striptýz - Je sexy a ví to :)

Tobi z ranního Rock'n'Rollu uzavřel sázku, že shodí do 23.12. 10 kilo v tucích. Můžete se přesvědčit jaká je jeho výchozí pozice. Pokud zázku prohraje bude muset celé Vánoce jíst pouze vločky s jogurtem a zaplatit 10 000 Kč na dětskou onkologii, ovšem pokud vyhraje, daruje tyto peníze jeho kamarád, který ho v jeho hubnutí podporuje. Takže Tobi good luck:)

S Helaxem na Justina!

Chceš vyhrát dva lístky na vyprodaný koncert Justina Biebra? Laď Ranní Rock´n Roll na Helaxu každý všední den, poslechni si nápovědu s čím se fotit a pak už jen foť svá selfie!! Fotky uploaduj na Helaxácky FB k dennímu obrázku Justina Biebra. Vyhrává ten, kdo uplouduje nejvíce fotek. Tak nečekej a foť!


 

Aftermovie z HELAX ARMY TOUR

Sleduj nadupané aftermovie z první zastávky HELAX ARMY TOUR z Music Clubu Kavárna v Orlové. Další zastávka bude již 25. listopadu v ostravském klubu Fabric. Hudební diktát bude nakládat Martin Streed, Lowa, Shelax Crew, MC Tobi a DJ Marthy. Navíc tě čeká army fotostěna, dekorace, gogo dancers a special effects.

FB událost: https://www.facebook.com/events/204406559987684/

Tobi málem nepřežil ranní rozcvičku

Tobiho ranní zátěžový test málem skončil odvozem záchrankou. Série 10 dřepů, 10 kliků, 10 angličáků, 10 sklapovaček, 10 výpadů a nakonec jeden kotrmelec. Nejspíše bude mít krušné ráno:)

Back to school aneb návrat na do lavic základní školy

Každý den můžeš přesně v 9:37 otestovat své znalosti ze základní školy. Nekompromisní paní učitelka Klárka nemá slitování a vyzývá všechny posluchače, aby zapoji své mozkové závity a výhráli některou ze skvělých cen. 

Milujeme chilly papričky??

Kmin a DJ Necroz se rozhodli podrobit velmi pálivé zkoušce svůj trávicí trakt. Rozhodně to doma nezkoušejte, může vám jít o život, jak je zřejmé hlavně na konci videa:). Sledování povoleno pouze osobám starším 18ti let.

HELAX ARMY TOUR

Pátek 14.října se nezadržitelně blíží, doufáme, že už máte připraveny vaše army outfity a že společně oslavíme narozeniny Music Clubu Kavárna v Orlové. Startujeme ve 21:00 a bude to velké.

Tobi a Lowa na héliu

Tohle prostě musíte vidět. Ranní dvojice Lowa a Tobi si foukli trošku do plic:)

Marssy ukaž kozy:)

 

Tato slova zazněla z úst kolegy Tobiho a jak to celé dopadlo se dozvíte, když se mrknete na video. Hezký zážitek.

Aftermovie Helax Open Air

Zdravíme všechny pařmeny a pařmenky z letních helaxáckých open airů v DOVu a na hlučínském jezeře. Koukněte a připomeňte si skvělou atmosférů plnou léta a skvělé muziky s rádiem Helax.

Ondra a Tobi už se těší do školy

Je to tady, každoroční peklo právě nastává a my soucítíme s našimi posluchači, kteří chodí do školy. Ale nebojte se, nejste v tom sami, Ondra a Tobi jsou také terorizováni tímto šíleným zařízením jménem škola. Checkuj video;)

Kmin a Marssy jako příkladní šprti

Chceš vidět jak to vypadá online ve studiu první školní den na Helaxu? Tak sleduj naší nejšílenejší dvojku Kmina a Marssy v jejich ranní show.