Helax

Celá třída staví sněhuláka

Víš, kdo má největší koule na světě? No přece sněhulák! A proto máme soutěž pro tebe a celou tvou třídu. Pošlete nám hromadnou fotku do Helaxu spolu se sněhulákem, kterého musíte postavit. Nejšílenější sněhulák vyhrává laserový střílecí turnaj pro celou třídu s X Laser Game. Fotku posílejte do 31.1., kdy se rozdává vysvědčení na email helax@helax.cz s předmětem sněhulák. Na nic nečekejte, ať vám neroztaje sníh:)

Vychytej výhru na FB Helaxu 937

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.

Vyhraj permice na Raču

Hory jsou plné sněhu a na Helaxu se rozdávají permice do Snow Paradise Velká Rača. Pokud chceš rozdrtit slovenské sjezdovky, nacpat se haluškama a zapít je pálenkou, tak každé ráno v 9:37 vybatluj Javora.

Helax hledá YouTubera

Natáčíš videa na YouTube a chceš se stát členem týmu rádia Helax? Právě tebe hledáme. Pokud natáčíš absolutně nejšílenejší videa, ty největší masakry, vtipné scénky nebo například cokoli testuješ, tak nám pošli své ukázky na email helax@helax.cz s předmětem YouTuber. Čas máš do konce ledna, tak na nic nečekej a toč. Zde najdeš již došlá videa.

One Zoo & I.Got.You ve Fabricu

V sobotu 14.ledna se chystá naše mladá EDM parta One ZOO rozsekat klub Fabric. DJs Namaas, Hlavkus a Jake Haley si navíc pozvali polského DJe a producenta jménem I Got You. Celý týden v ranním Rock'n'Rollu a Hafo Krutém Odpolku můžeš vyhrát vstupenky. To chceš!!!

FB událost zde

Nová soutěž vybatluj Javora

V pondělí startuje nová soutěz "Vybatluj Javora". Každé všední dopoledne Jirká Javorský prověří tvé rýmovací skills. Budeš mít 20s na to, abys vytvořil rýmy na pět slov, které ti bude Jirka Javorský postupně pokládat. Pokud to zmákneš, cena je tvoje, pokud ne, načte se jako jackpot do dalšího dne. Nakonec vítěz bere vše, tak to sleduj a dej Javorovi své slovní KO! To chceš!!!

Fotoreport - Silvestr s Helaxem

Oslavy příchodu roku 2017 máme za sebou a večírek to byl masakrální. Všem, kteří dorazili děkujeme a zde máte fotoreporty na památku, tak lajkujte, sdílejte, označujte, uživejte.

Oficiální fotoreport by Adam Popelka

Fotoreport číslo 2 by Fourcase

Fotoreport z fotostěny

Fotoreport - Kali & Peter Pann

Pravidelný vánoční Out Of Control máme za sebou a byla to opět jízda. Kali a Peter Pann vyprodali Marley po střechu a kdo neměl možnost se tam dostat, může se mrknout aspoň na fotoreport. 

Oficiální fotoreport

Fotostěna s Kalim

Silvestr - Helax All Stars DJs

Konec roku se blíží a Helax pro vás chystá našlapané rozloučení v rokem 2016. 31.prosince v klubu Fabric vás čeká přes deset Helax DJs a vysílání přímo z místa činu. Navíc se můžeš těšit na spoustu skvělých vychytávek. Brzy budeme informovat :)
FB událost: https://www.facebook.com/events/1292212437466287/
 

 

Kali a Peter Pann - Out Of Control

Tradiční svátek rapové muziky opět 25.12. v klubu Marley. Již potřetí vystoupí slovenský raper Kali, kterého doplní jeho dvorní DJ a producent Peter Pann. Za Helax nastoupí DJs Marthy a Lowa. Předprodej najdeš v události akce. Poslouchej ranní Rock'n'Roll a vyhraj lístky na tento mejdan. Checkuj to! To chceš!!!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1139157119493358/

Helax fusekle pro všechny

Vánoce se blíží a Helax rozdává fusekle. Každý kdo vlastnoručně napíše dopis ježíškovi a pošle nám jej do rádia, tomu nadělíme naše fusekle. Své dopisy ježíškovi můžete buď poslat na adresu Rádio Helax, Cihelní 111, Ostrava, 702 00 nebo nascanovat a poslat na email helax@helax.cz. V ranním Rock'n'Rollu váš dopis přečteme, takže jej klidně můžete spojit i s vánočním přáním. Když fusekle, tak pro všechny. Nezapomeňte uvést svou adresu ať vás ježíšek najde :-)!

Vánoce na Helaxu s frontmarket.cz

Poslouchej od pondělí Hafo Kruté Odpolko na Helaxu a vyhraj 5 voucherů v hodnotě 5000,- na nákup dárků v eshopu www.frontmarket.cz. Protože jsou Vánoce, budete muset rozpoznat mix vánočních písní. Startujeme již v pondělí 12. prosince a soutěžit budeme až do pátku. Tak poslouchej Helax a vysoutěž si veselé Vánoce. To chceš!!!

S Helaxem na Enrique Iglesiase

Děcka pozor! Ježíšek existuje a na Helaxu naděluje ještě před Štědrým dnem a to 2 lístky na totálně vyprodaný koncert španělského fešáka Enrique Iglesiase! Sleduj na Instragramu Helax937 ranní moderátorku Terku, která každé ráno zveřejní část zprávy. Slož celý vzkaz a volej v pátečním ranním Rock'n'Rollu na signál. To chceš!!!

Ponožkový RAP na Helaxu

 

Moderátoři Lowa  a Tobi z ranního Rock'n'Rollu naučili naše helaxácké ponožky dělat beatbox a rapovat. To mušís vidět, letošní Vánoce rozdáváme právě tyto skvělé ponožky, tak si dej ponožkový rap a napiš ježíškovi do Helaxu. To chceš!!!

Vyhraj řidičák na Helaxu s autoškolou Sunny

Chceš vyhrát řidičák na Helaxu? Sleduj Instragram Helaxu a rozlušti kam každý den jedeme. Na zvukový signál volej v Hafo Krutém Odpolku do studia a vyhrej 500,- Kč slevu na kurz. Navíc, kdo bude pozorně poslouchat celý týden, rozluští naši trasu a zároveň určí odkud kam a přes která města jedeme a dovolá se jako první na soutěžní signál získá kompletní řidičák v autoškole Sunny. Startujeme v pondělí 5.12., tak to neprošvihni.

Aftermovie Helax Army Tour ve Fabricu

Sleduj aftermovie video z našlapané kalby Helax Army Tour ve Fabricu. Už teď pro tebe připravujeme nové párty na rok 2017. Teš se, bude to nářez.

S Helaxem na Majka Spirita

Celý tento týden rozdáváme lístky na koncert Majka Spirita. Laď ranní Rock´n´Roll a pokud uslyšíš track od Majka Spirita, volej! Tvým úkolem bude zarapovat některý z jeho songů. Pokud tohle zvládneš lístek na koncert je tvůj!
Navíc v pátek ze všech pěti vystoupení vybereme to nejlepší a to odměníme osobním setkáním s Majkem Spiritem! Více o akci: https://www.facebook.com/events/1435205243186542/

 

S Helaxem na akci EDMANIA

Celý tento týden laď Hafokruté odpolko s Kminem a Marssy a s trochou štěstí se dostaneš na tuhle parádní akci zadara! Rozdáváme nejen 2 lístky, ale taky kšiltovku, náramky a CD!
Pokud chceš vyhrát čekuj FB událost, protože vyhrává ten, kdo se dovolá jako první na song jednoho z vystupujících interpretů.

Helax Army Tour

HELAX ARMY TOUR pokračuje a další zastávkou bude nejlepší klub v Ostravě a širokém okolí Fabric. Máte se na co těšit a to už 25. 11.!
Čekají vás Helax DJs Lowa, okouzlující Shelax Crew, MC Tobi, Martin Streed a Marthy.
Dále se můžete těšit na army fotostěnu, army dekorace, army hostesky, army sexy tanečnice a nadupanou army stage se speciální efekty. Určitě přijď v army i Ty!