Helax

Aftermovie z HELAX ARMY TOUR

 

Checkuj aftermovie z HELAX ARMY TOUR z Music Clubu Kavárna v Orlové. Naprosto šíléná párty v army stylu, na které jsme slavili narozeniny clubu spolu s Helax DJs a DJem EKG ze slovenska.

Křest ohněm v přímém přenosu

 

Je libo chilly papričky? Kmin a DJ Necroz okusili jak chutná ohnivá chuť. Doporučujeme dokoukat toto video až do konce a rozhodně zakázáno pro osoby mladší 18ti let.

Pozvánka na HELAX ARMY TOUR

 

Absolutně šílená párty, kterou ti servíruje jedině rádio Helax. Army trend vládne světem a my rozhodně nemůžeme být pozadu. Můžete se těšit na army dekorace, army fotostěnu, army gogo dancers a Helax army DJs. Helax army tour, to chceš!!! 

Tobi málem nepřežil ranní rozcvičku

Tobiho ranní zátěžový test málem skončil odvozem záchrankou. Série 10 dřepů, 10 kliků, 10 angličáků, 10 sklapovaček, 10 výpadů a nakonec jeden kotrmelec. Nejspíše bude mít krušné ráno:)

 

Tobiho striptýz - Je sexy a ví to :)

Tobi z ranního Rock'n'Rollu uzavřel sázku, že shodí do 23.12. 10 kilo v tucích. Můžete se přesvědčit jaká je jeho výchozí pozice. Pokud zázku prohraje bude muset celé Vánoce jíst pouze vločky s jogurtem a zaplatit 10 000 Kč na dětskou onkologii, ovšem pokud vyhraje, daruje tyto peníze jeho kamarád, který ho v jeho hubnutí podporuje. Takže Tobi good luck:)

Vysílání na Héliu

 

Moderátoři Lowa a Tobi z ranního Rock'n'Rollu vyzkoušeli jaké je vysílat na héliu. Jak můžete vidět na videu, šlo jim skoro o život. Rozhodně to doma nezkoušejte.

Marssy ukaž kozy:)

 

Tato slova zazněla z úst kolegy Tobiho a jak to celé dopadlo se dozvíte, když se mrknete na video. Hezký zážitek.

 

Tobi zapálil vstupenky na Justina Biebra

Vyhlášení vítězky o vstupenky na koncert Justina Biebra nabralo dramatický spád. Tobi v ranním Rock'n'Rollu vstupenky podpálil a teď bude muset koupit pro naši výherkyni nové:)

Milujeme chilly papričky??

Kmin a DJ Necroz se rozhodli podrobit velmi pálivé zkoušce svůj trávicí trakt. Rozhodně to doma nezkoušejte, může vám jít o život, jak je zřejmé hlavně na konci videa:). Sledování povoleno pouze osobám starším 18ti let.

 

Aftermovie Helax Open Air 2016

 

Aftermovie z letních našlapaných akcí rádia Helax léta 2016. Dolní Vítkovice a legendární hlučínské jezero bylo opět plné helaxáckých tanečníků. Už teď se těšíme na open air sezónu 2017.

Helax Summer Song 2015

 

Dejte si ho na pláži, na zahradě, na grilovačce, na party, prostě všude, kde chcete.

Hudba: DJ Kmin
Text: DJ Lowa
Mix & mastering: C.phone (provibe.cz)


Special thx: Mroš ... and Elvis!

Hubneme s Kminem - 3.díl

V lednu většina z nás koukne na sebe a rozhodne se zhubnout. Ideálně během co nejkratší doby. Jakou metodu vybrat a jestli vůbec funguje, na sobě otestuje za Vás Kmin. 

Jak dopadla plesová dieta "5 kilo za týden" a kdo vyhrál poukazy na Hollywood Body Wraps? Dozvíte se v tomto videu.

Den s Chuck Norrisem 10/3/2015

 

Něco málo o tomto inspirativním hrdinovi, který má svá vlastní pravidla.

Helax u ledu

Jaké to je, když je docela dost pod nulou? Lumír a Katka otestovali polárium na Čeladlé. Hned vzápětí požádal Lumír o grónské občanství. Kateřina si koupila sáňky, zapřáhla svého psa a vydala se na pól.

Kruhy v obilí

... aneb kdysi dávno nedaleko Ostravy.