Helax

DJ Lowa

Je několikanásobný DJ šampion a jako urban DJ hraje styly od RNB, hip-hopu, funky, drum and bassu až po aktuální taneční hudbu, a to hlavně s využitím remixů, mashupů či bootlegů. Své sety obohacuje scratchingem a dalšími DJ technikami. Vystupuje v klubech, na festivalech, VIP večírcích (Tesco Central Europe, DHL, GE Money Bank, ...) a live shows. Je rezidentním DJem klubu Modrá Nudle na proslulé ostravské Stodolní ulici. V minulosti si zahrál po boku světových hvězd (Dilated People, Busta Rhymes nebo Delinquent Habits), nahradil DJe legendy Onyx při jejich koncertech v ČR a reprezentoval Českou republiku na evropských a světových soutěžích IDA a DMC. 

https://www.facebook.com/djlowa
https://www.instagram.com/djlowa
http://www.djlowa.com​

DJ Namaas

 
Jeho sety jsou plné energie, jsou specifické výběrem těch nejlepších tanečních skladeb a až na vyjímky jsou výhradně složeny z jeho vlastních mashupů a editů. Jeho oblíbený žánr je současná EDM. Je rezidentním DJem klubu Fabric v Ostavě. Vystupoval na největších festivalech v ČR jako Mácháč, Beats for Love, Air festival, Prigl. Mohli jste jej také vidět v řadě vyhlášených clubů, jako jsou Magic (PL), Sasazu, Retro music hall, Duplex a spousta dalších klubů po celé ČR. Za svou kariéru vystoupil na jedné stagi se světovými jmény jako  R3hab, Chuckie, Vinai, Mike Candys, Alex Gaudino Jewelz & Sparks, Julian Jordan, Justin Prime, Gregori Klosman a další.

Shelax Crew

Energická a nebezpečně sexy Djská crew zrozená na Helaxu.
Marssy a Katka.
Jejich vášní je HOUSE, EDM a DNB.
Jejich poznávací znamení je sexy úsměv a křivky.
Dokáží dát akci pořádný šmrnc a pozitivní dávku emocí.
K varu přivedou každé beatem tepající tělo.

https://www.facebook.com/shelaxcrew/
 

DJ Jakub Fuciman

Statný ogar z Beskyd, s pevným stiskem, jistou muškou, a výborným uchem. To je Jakub Fuciman, DJ nastupující generace. Hostující DJ ve většině tanečních klubů regionu, občas v Praze a občas třeba Salzburg.

Jirka Javorský

 
DJ & moderator na Radiu Helax 93,7 FM. House, Latino, Elektro a vsechny dalsi druhy DOBRE tanecni hudby. Ucastnik dvou rocniku Mistrovstvi CR v mixovani, pri druhe ucasti se umistil na 3. miste. Od malych akci v klubech az po velke venkovni parby. Na jedne stage spolecne s DJ Antoine & MC Roby Rob, Shaun Baker, Micha Moore, LayDee Jane, Topmodelz, Leonid Rudenko, Kalwi & Remi, Jean Paul, DJ Turda, Ales Bruna, Player & Remady.

DJ Necroz

Ostravský DJ hrající od roku 2003 směsici Hip Hopu, R'n'b, Funky a Ghetto Funku. Má raději klubovou atmosféru, ale potkáte ho na i předních festivalech v České a Slovenské republice (Beats For Love, Hip Hop Žije, Hip Hop Kemp...).

Stojí se svou domovskou kapelou Safari za vydáním několika alb a zaskakuje jako DJ i v jiných
hudebních projektech.

Předskakoval před interprety jako jsou: Stereo MC's, A-Skillz, Featurecast, Deliquent Habits, Afu-ra...
Můžete ho pravidelně slyšet v jeho pořadu What The Funk.

https://www.facebook.com/davidnecroz.fabian
https://beta.mixcloud.com/davidnecrozfabian/
https://www.mixcloud.com/WHATTHEFUNKRADIO/

DJ Cou-D

 

DJ & moderátor Radia Helax 93,7 FM. Více než 20 let v nejrenomovanějších i méně renomovaných klubech v ČR za mixem (ROXY, SASAZU, FABRIC…). Hrál po boku mj. DJ Tonka,  DJ Antoine. Promotér klubových nocí BASSNIGHT a akcí v DOV, rezidentní DJ klubu KRAVÍN, festivaly Colours of Ostrava, Beats 4 Love. Jeho rádiové pořady mj. HELL PÁRTY, nyní DRAJF – start víkendu, každý pátek v 19:00 na 93,7 společně s Martinem Streedem. Striktní pravidlo: Ve správný čas, na správném místě, s ne blbou muzikou a pro lidi.

MARTIN STREED 

Ostravský patriot, DJ, speaker rádia Helax, zakladatel Playa DJ Crew a promotér, Připravoval taneční speciály Kissmania, kultovní Hell Party, nyní aktuálně Drajf Night společně s DJ Cou-d a to každý pátek večer na Helaxu. Organizoval Sun of Ostrava, hrál na festivalech Creamfields, Hradhouse, Pleasure Island, Colours of Ostrava a je spolupořadatelem největšího tanečního svátku v České republice - festivalu Beats for Love. Za dvacet let navštívil stovky klubů v ČR, na Slovensku a v Polsku. "Nej" zážitek za mixem: Support Armina van Buurena v ČEZ aréně pro 10 000 partypeople. Hraje electro, EDM, techhouse.

https://www.facebook.com/martin.s.klimanek

https://www.mixcloud.com/PLAYAcz/

Aleš Brůna

Za ty roky hrál všude, taky všude byl a všechno zná a hraje vše...mixuje české se slovenskými, rockové s housem a do toho i zpívá...a pořád ho to baví!!!

www.mixcloud.com/alesbruna9/