Helax

Tobi málem nepřežil ranní rozcvičku

Tobiho ranní zátěžový test málem skončil odvozem záchrankou. Série 10 dřepů, 10 kliků, 10 angličáků, 10 sklapovaček, 10 výpadů a nakonec jeden kotrmelec. Nejspíše bude mít krušné ráno:)

Aftermovie z HELAX ARMY TOUR

Sleduj nadupané aftermovie z první zastávky HELAX ARMY TOUR z Music Clubu Kavárna v Orlové. Další zastávka bude již 25. listopadu v ostravském klubu Fabric. Hudební diktát bude nakládat Martin Streed, Lowa, Shelax Crew, MC Tobi a DJ Marthy. Navíc tě čeká army fotostěna, dekorace, gogo dancers a special effects.

FB událost: https://www.facebook.com/events/204406559987684/

S Helaxem na Halloween

Tento týden se díky Helaxu můžeš dostat na Halloweenskou párty do Fabricu! Těšit se můžeš na halloweenskou Helaxáckou fotostěnu a hostesky, které Tě vyděsí k smrti!!! Chceš na tuhle párty úplně zadara? Tak laď Helax od pondělí do pátku v 15:30, ve hře jsou 2 lístky!

Back to school aneb návrat na do lavic základní školy

Každý den můžeš přesně v 9:37 otestovat své znalosti ze základní školy. Nekompromisní paní učitelka Klárka nemá slitování a vyzývá všechny posluchače, aby zapojili své mozkové závity a výhráli některou ze skvělých cen. Už tento týden můžete soutěžit o poukázku do Curkárny a bistra Ollies do Ostravy Poruby nebo Vítkovic.

Milujeme chilly papričky??

Kmin a DJ Necroz se rozhodli podrobit velmi pálivé zkoušce svůj trávicí trakt. Rozhodně to doma nezkoušejte, může vám jít o život, jak je zřejmé hlavně na konci videa:). Sledování povoleno pouze osobám starším 18ti let.

HELAX ARMY TOUR

Pátek 14.října se nezadržitelně blíží, doufáme, že už máte připraveny vaše army outfity a že společně oslavíme narozeniny Music Clubu Kavárna v Orlové. Startujeme ve 21:00 a bude to velké.

Tobi a Lowa na héliu

Tohle prostě musíte vidět. Ranní dvojice Lowa a Tobi si foukli trošku do plic:)

Marssy ukaž kozy:)

 

Tato slova zazněla z úst kolegy Tobiho a jak to celé dopadlo se dozvíte, když se mrknete na video. Hezký zážitek.

Aftermovie Helax Open Air

Zdravíme všechny pařmeny a pařmenky z letních helaxáckých open airů v DOVu a na hlučínském jezeře. Koukněte a připomeňte si skvělou atmosférů plnou léta a skvělé muziky s rádiem Helax.

Back to school aneb návrat na do lavic základní školy

Každý den můžeš přesně v 9:37 otestovat své znalosti ze základní školy. Nekompromisní paní učitelka Klárka nemá slitování a vyzývá všechny posluchače, aby zapoji své mozkové závity a výhráli některou ze skvělých cen. 

Ondra a Tobi už se těší do školy

Je to tady, každoroční peklo právě nastává a my soucítíme s našimi posluchači, kteří chodí do školy. Ale nebojte se, nejste v tom sami, Ondra a Tobi jsou také terorizováni tímto šíleným zařízením jménem škola. Checkuj video;)

Kmin a Marssy jako příkladní šprti

Chceš vidět jak to vypadá online ve studiu první školní den na Helaxu? Tak sleduj naší nejšílenejší dvojku Kmina a Marssy v jejich ranní show.