Helax

Big Friday Night

Helax tě zve na otevíračku letní festivalové sezóny. V pátek 2.6. na hlučínském jezeře vystoupí slovenský raper Kali a jeho dvorní DJ a producent Peter Pann, dále Atmo Music. O afterparty se postará pražský party drtič Roxtar a Helax DJs Lowa a Cou-D. Tento týden soutěžíme o lístky online na www.facebook.com/helax937  a od 29.5. do 2.6. můžete získat lupeny v ranním Rock'n'Rollu!!

Info o události: www.facebook.com/events/722174671293984/

The Chamber Escape Game

Od 29.5. do 2.6. rozdáváme v Hafo Krutém Odpolku vouchery za 1500Kč!!!
1 voucher může být pro 2 až 6 lidí najednou! A to fakt chceš!!!
 
The Chamber je největším a nejpopulárnějším provozovatelem tzv. Únikových her. V Ostravě naleznete 3 únikovky, Hackerovo doupě, Tajemná pracovna, Útěk ze žaláře, kdy každá je zcela odlišná a jedinečná. Poznávacím znakem her The Chamber je vysokorozpočtové zpracování her – atmosféra, interiéry, unikátnost „puzzlů“ a technologická vyspělost

Oldies Festival III.

Třetí pokračování Oldies festivalu se nezadržitelně blíží! Na stage se vrátili jména jako Captain Hollywood Project, Lou Bega, LOONAofficial, Rednex nebo East 17! 

A vy budete mít šanci být u toho!  Od 29.5. do 9.6. budeme soutěžit o lístky na Oldies festival s Alešem Brůnou v odpoledním Freestylu! A to chceš! 

Info o události: www.facebook.com/events/687809094703194/?fref=ts

Helax Open Air Hlučín

Legendární akce rádia Helax 937, kterou znáte. Letos ještě větší a našlapanější. Připravujeme pro vás skvělou párty pod širým nebem, kterou Hlučín ještě nezažil.

Info o události:  www.facebook.com/events/620240851501266/

Odkaz na video z Helax Open Air 2016: www.youtube.com/watch?v=-I7dwNlgvHU

Čekání na pizzu

Franta Mráz a Ondra Malý mají pro vás nové crazy video! Tohle musíš vidět. Pokračujeme jejich druhým crazy videem ČEKÁNÍ NA PIZZU! #tochces

Franta Mráz je zkušený Youtuber, který má již teď spoustu fanoušků, a ty jej určitě můžeš podpořit na jeho FB profilu Franta Mráz

Replay Aleše Brůny

Oldschoolové i aktuální mixované sety od Aleše Brůny! Poslouchej LIVE nebo čekuj odkazy k poslechu a stažení!

www.mixcloud.com/alesbruna9/

Největší lži

Franta Mráz a Ondra Malý opět perlí. Tohle musíš vidět. #tochces

Franta Mráz je zkušený Youtuber, který má již teď spoustu fanoušků, a ty jej určitě můžeš podpořit na jeho FB profilu Franta Mráz. Pokračujeme jejich druhým crazy videem NEJVĚTŠÍ LŽI

Rainbow Run

Rainbow Run, to byla exploze barev, která vystřelila náladu do párty plné smíchu, hudby a selfie! A z fotek je takhle našlapaná atmoška fakt cítit!

Proto fotka, která získá nejvíce lajků na našem Helaxáckém facebooku, má 1000Kč do Ollies!!! A to chceš!!! :) 

Lajkovat můžete do středy 24.5. do půlnoci!

 

Jak být Dj

Helax má svého YouTubera!!! Je jím Franta Mráz, kterému jsme našli kámoše Ondru. Celou výzvu ohledně Youtubera jsme natahovali a velmi podrobně vyhodnocovali. A je to konečně venku. V Helax teamu vítáme Frantu a Ondru a už teď se těšíme na jejich videa. Je pravdou, že Franta Mráz je zkušený Youtuber, který má již teď spoustu fanoušků a ty jej určitě můžeš podpořit na jeho FB profilu Franta Mráz

Helax promo

Jsme aktuálně nejposlouchanější regionální rádio v Ostravě!!! 
Hudba a zábava pro mladé, to chceš!!!

Vychytej výhru na FB Helaxu

Na facebooku rádia Helax se nečekaně objevují soutěže o vychytané ceny. Skipasy na lyžovačku, permice do fitka, vstupenky na akce, helaxácké dárky a další vychytané ceny. Nikdo neví kdy a kde vyskytne, ale jedno je jasné, když ji objevíš vyhráváš. Tak se staň fanouškem facebooku rádia Helax 937.

Když je šéf pryč, sado maso myši mají pré!!! :D

Zodpovědnost, píle a spolehlivost se projeví, až když jsme na Helaxu bez dozoru :D
Takhle to u nás vypadá, když si šéfík odskočí na dovču! 
Varování, pouze pro silné osoby 

Soutěž o snubní prsteny

Posílali jste nám své originální žádosti o ruku a my jsme každý den v ranním Rock'n'rollu vybrali pro inspiraci jednu a přečetli. Byli jste fakt kreativní a někdy jste až krutopřísně popustili uzdu své fantazie! Z návrhů zaslaných na helax@helax.cz vybereme 10.5. ten nej! Výherce obdarujeme briliantovými prsteny od společnosti Retofy! Tím to ale nekončí! Helax musí být i u svatby! Teď to teprve začne! Čekujte náš web i Helaxácký facebook a dozvíte se více!

Hledáme Helax Ladies !!!

Helax Ladies Helax hledá slečny pro své super sexy komando. Jsi krásná, sexy, ráda se fotíš a kluci z tebe šílí? Tak hledáme právě tebe. Chceš být součástí těch nejlepších Helax akcí? Tak pošli své fotky a info o sobě na email helax@helax.cz! Helax Ladies! To chceš!

 

Fotoreport - Silvestr s Helaxem

Oslavy příchodu roku 2017 máme za sebou a večírek to byl masakrální. Všem, kteří dorazili děkujeme a zde máte fotoreporty na památku, tak lajkujte, sdílejte, označujte, uživejte.

Oficiální fotoreport by Adam Popelka

Fotoreport číslo 2 by Fourcase

Fotoreport z fotostěny

Helax hledá YouTubera

Natáčíš videa na YouTube a chceš se stát členem týmu rádia Helax? Právě tebe hledáme. Pokud natáčíš absolutně nejšílenejší videa, ty největší masakry, vtipné scénky nebo například cokoli testuješ, tak nám pošli své ukázky na email helax@helax.cz s předmětem YouTuber. Čas máš do konce ledna, tak na nic nečekej a toč. Zde najdeš již došlá videa.

10 dní ve Francii, to chceš!

Layno Tour tě pošle na šílenou jízdu na 10 dní do Francie od 3. do 12. 3. 2017! Sníh, slunce, freeridy, párty, workshopy, soutěže, wellness, turnaje, to vše pro tebe a tvého kámoše! Stačí natočit video jak si sundáváš co nejvíce vrstev oblečení! yes  Čas máš do 17.2. 23:59! Veškeré info a pořadí videí  ZDE !

 

Celá třída staví sněhuláka

Byl to parádní sněhulákový souboj ale nakonec X Laser Game vyhrává třída 4.C Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, p. o. !

Fotoreport - Kali & Peter Pann

Pravidelný vánoční Out Of Control máme za sebou a byla to opět jízda. Kali a Peter Pann vyprodali Marley po střechu a kdo neměl možnost se tam dostat, může se mrknout aspoň na fotoreport. 

Oficiální fotoreport

Fotostěna s Kalim

Aftermovie Helax Army Tour ve Fabricu

Sleduj aftermovie video z našlapané kalby Helax Army Tour ve Fabricu. Už teď pro tebe připravujeme nové párty na rok 2017. Teš se, bude to nářez.